
Метеостанція Moller 203990 Aluminium (203990) складається з барометра із великим відкритим циферблатом, гігрометра
3 408 ₴
- Немає в наявності
- Код: DAS301255
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Метеостанція Moller 203990 Aluminium (203990) складається з барометра із великим відкритим циферблатом, гігрометра
Настінна метеостанція Moller 203990 Aluminium складається з барометра з великим циферблатом, гігрометра і термометра, об'єднаних в алюмінієвому корпусі. Кожен із приладів має свою шкалу на загальному великому циферблаті. Шліфований алюмінієвий корпус надає метеостанції презентабельного вигляду. Якість та надійність продукції Moller підкріплені п'ятирічною гарантією.
Функції:
Прогноз погоди:
- Прогноз погоди на 8-12 годин (циферблат відображає погоду, яка за прогнозом встановиться через 8-12 годин)
- Символьний прогноз погоди. На циферблаті нанесені три символи (сонячно, мінлива хмарність, дощ)
- Прогноз погоди визначається за напрямком руху стрілки барометра відносно маркерної стрілки
Атмосферний тиск:
- Одиниці виміру: гПа (Гектопаскалі)
- Діапазон вимірювання атмосферного тиску: від 973 гПа до 1053 гПа).
- Дискретність виміру: 1 гПа
- Точність вимірювання: +/- 5 гПа
- Відображення тенденції атмосферного тиску (Відхилення стрілки вліво від маркера - тиск падає / Відхилення стрілки вправо від маркера - тиск зростає)
- Можливість калібрування
Температура в приміщенні:
- Одиниці виміру: ºС
- Діапазон виміру: от -25°C до +65°C
- Дискретність виміру: 2°C
- Точність виміру: +/- 1C°
Вологість в приміщенні:
- Одиниці виміру: % RH
- Діапазон виміру: от 0% до 100%
- Дискретність виміру: 1%
- Точність виміру: +/-6%
Характеристики і комплектація:
Циферблат:
- Розмір циферблату барометра: 160x160 мм;
- Колір цифеблату: білий;
- Колір оправи циферблату: під срібло;
Особливості конструкції:
- Матеріал корпуса: алюміній
- Установка: на стіні
- Колір корпуса: Aluminium (сріблястий)
Комплектація:
- Метеостанція
- Ключ для калібрування
- Дюбель для кріплення на стіну
- Інструкція українською мовою
Розміри і вага:
- Розміри метеостанції без упаковки, мм: 227х227х50
- Розміри в упаковці, мм: 235х235х75
- Вага метеостанції без упаковки, кг: 0.375
- Вага в упаковці, кг: 0.500
Термін гарантії: 5 лет
Виробник: Moller (Germany)

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moller |
| Тип метеостанції | домашня метеостанція |
| Вимірювання температури всередині приміщення | Так |
| Вимірювання вологості всередині приміщення | Так |
| Вимірювання атмосферного тиску | Так |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Метеостанції |
| Призначення | Кімнатний |
| Вага (кг) | 0.375 |
| Тип | Механічний |
| Комплектація | Метеостанція;<br /> Ключ для калібрування;<br /> Дюбель для кріплення на стіну;<br /> Інструкція українською мовою; |
| Дисплей | Аналоговий |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розміри | 227х227х50 мм |
| Штрихкод | 4006359039902 |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Матеріал корпуса | Алюміній |
| Ціна | 2318 |
| Додатково | Калібровка |
| Розміри в упаковці | 235х235х75 мм |
| Вага в упаковці, кг | 0.500 |
| Вимірювана температура в приміщенні Min/Max | -25/+65°C |
| Точність вимірювання температури, ± | +/-2 °C |
| Метео вимірювання | Атмосферний тиск, Внутрішня вологість, Внутрішня температура, Прогноз погоди |
| Measurement range of atmospheric pressure | 973-1053 гПа |
| Точність вимірювання атмосферного тиску | +/- 5 мм рт. ст. (5 гПа) |
| Точність вимірювання відносної вологості | +/-6 % |
| Спосіб встановлення | Настінний |
| Гарантійний термін, міс. | 60 |
| Вимірювана вологість в приміщенні Min/Max | 0/100 % |
| Наявність | В наявності |
| Гарантія | 60 мес. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 408 ₴


