
Стіл Bo-Camp Premium 100x60 см Grey (1404406) з термостійкою та водостійкою стільницею, легкий алюмінієвий каркас
6 283 ₴
- Готово до відправки
- Код: DAS301452
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл Bo-Camp Premium 100x60 см Grey (1404406) з термостійкою та водостійкою стільницею, легкий алюмінієвий каркас
Термостійка та водостійка стільниця дозволяє використовувати цей стіл за призначенням, не турбуючись про те, що його поверхня буде пошкоджена гарячим або мокрим посудом. Стіл має дві можливі висоти установки, а також мікрорегулювання кожної ніжки для того, щоб виставити стільницю горизонтально на нерівній місцевості.
Легка текстильна сітка, розміщена під стільницею, дозволить зберігати під столом посуд або продукти. Bo-Camp Premium 100x60 cm у складеному вигляді є найбільш плоскою моделлю виробника, що робить його зручним для зберігання. Для зручності транспортування передбачено пластикову ручку.
Технічні характеристики:
- Вид: стіл
- Максимальне навантаження, кг: 50
- Матеріал каркаса: алюміній
- Матеріал конструкції: алюміній / термостійкий композит
- Висота стільниці, см: 36/70
- Розміри стільниці, см: 100х60
- Розміри в складеному вигляді, см: 100х60х3.5
- Призначення: для кемпінгу, відпочинку на природі, приватного будинку
- Колір: Grey (сірий)
Особливості конструкції:
- Термостійка та водостійка композитна стільниця
- Суцільна стільниця має ідеально рівну плоску поверхню, завдяки чому посуд, поставлений у будь-якому місці стільниці, стоїть максимально стійко.
- Набірна конструкція ніжок дозволяє вибирати висоту столу 36 см або 70 см.
- Регулювальні гвинти в основі ніжок дозволять відрегулювати та встановити стіл горизонтально на нерівній поверхні
- Легкий алюмінієвий каркас витримує навантаження до 50 кг.
- Зручна знімна сітка під стільницею дозволить зберігати продукти в тіні, або тимчасово прибрати зі столу зайве
- За столом можуть комфортно розміститися 6 людей
- Стіл максимально плоский у складеному вигляді
- Збоку стільниці є пластикова ручка для транспортування столу у зібраному вигляді
Комплектація:
- Стіл - 1 шт;
- Ніжки - 4 шт;
- Сітка - 1 шт;
Габарити і вага:
- Розміри без упаковки, мм: 1000х600х700
- Розміри в упаковці, мм: 1000х600х35
- Вага без упаковки, кг: 5.60
- Вага в упаковці, кг: 5.80
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
Термін гарантії: 2 роки

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Можливість регулювання по висоті опор | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Сірий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Розкладний |
| Вага в упаковці, кг | 5.80 |
| Вага (кг) | 5.60 |
| Тип | Столи |
| Висота стільниці | 36/70 см |
| Габарити в упаковці | 1020х620х60 мм |
| Гарантія | 24 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Комплектація | Стіл - 1 шт;<br /> Ніжки - 4 шт;<br /> Сітка - 1 шт; |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 50 |
| Матеріал конструкції | МДФ |
| Матеріал каркаса | Алюміній |
| Призначення | Кемпінгові <unk> Сад місто |
| Наявність | В наявності |
| Розміри | 1000х650х650 мм |
| Розміри стільниці | 100х60 см |
| Ціна | 4904 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 283 ₴









