
Стіл Bo-Camp Adjustable Height 80x60 cm Grey (1405505) легкий кемпінгковий максимальне навантаження 50 кг алюміній
3 954 ₴
- Немає в наявності
- Код: DAS301455
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Стіл Bo-Camp Adjustable Height 80x60 cm Grey (1405505) легкий кемпінгковий максимальне навантаження 50 кг алюміній
Bo-Camp Adjustable Height 80x60 cm - надійний, стійкий та недорогий кемпінговий стіл. Окреме плавне регулювання висоти ніжок дозволяє не лише змінювати висоту стільниці в діапазоні від 50 до 70 см, але й встановити стіл горизонтально на місцевості з будь-якими перепадами висоти. Особлива спарена конструкція ніжок робить стіл стійкішим. Стільниця добре захищена від впливу вологи завдяки герметичній окантовці торця стільниці алюмінієвою кромкою. Bo-Camp Adjustable Height 80x60 cm у складеному вигляді є однією з найтонших моделей виробника, що робить стіл зручним при зберіганні.
Технічні характеристики:
- Вид: стіл
- Максимальне навантаження, кг: 50
- Матеріал каркаса: сталь
- Матеріал конструкції: МДФ
- Висота стільниці, см: 50-70
- Розміри стільниці, см: 80х60
- Розміри в складеному вигляді, см: 80х60х7
- Призначення: для кемпінгу, відпочинку на природі, приватного будинку
- Колір: Grey (сірий)
Особливості конструкції:
- Плавне регулювання висоти ніжок у діапазоні від 50 до 70 см
- Суцільна стільниця має ідеально рівну плоску поверхню, завдяки чому посуд, поставлений у будь-якому місці стільниці, стоїть максимально стійко.
- Надійний сталевий каркас витримує навантаження до 50 кг.
- За столом можуть комфортно розміститися від 4 до 6 осіб
- Стіл дуже плоский у складеному вигляді
- Торцева частина стільниці герметично окантована алюмінієвою кромкою
Комплектація:
- Стіл - 1 шт;
Габарити і вага:
- Розміри без упаковки, мм: 800х600х700
- Розміри в упаковці, мм: 820х620х90
- Вага без упаковки, кг: 7.95
- Вага в упаковці, кг: 8.20
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
Термін гарантії: 2 роки

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Можливість регулювання по висоті опор | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал стільниці | Алюміній |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Сірий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 8.20 |
| Вага (кг) | 7.95 |
| Тип | Столи |
| Висота стільниці | 50-70 см |
| Габарити в упаковці | 820х620х90 мм |
| Гарантія | 24 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Комплектація | Стіл - 1 шт; |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 50 |
| Матеріал конструкції | МДФ |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Призначення | Кемпінгові <unk> Сад місто |
| Наявність | В наявності |
| Розміри | 800 х 600 х 700 мм |
| Розміри стільниці | 80х60 см |
| Ціна | 3954 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 954 ₴




