
Сумка-візок Rolser Igloo Termo MF 4 Negro (IGL004-1023) Рекомендоване навантаження - 25 кг, термовідділення - 40 л
4 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: 930537
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сумка-візок Rolser Igloo Termo MF 4 Negro (IGL004-1023) Рекомендоване навантаження - 25 кг, термовідділення - 40 л
Сумка-візок Rolser Igloo Termo MF 4 Negro (IGL004-1023), завдяки великій термосумці об'ємом сорок літрів, дозволяє перевозити продукти, підтримуючи постійну температуру. Візок обладнай додатковою парою коліс, за допомогою яких навантажений візок можна штовхати перед собою, тим самим зменшуючи навантаження на спину. Зі зворотної сторони розміщена кишеня на блискавці для дрібниць. Внутрішня частина ручки має пластикове покриття для комфортного використання в холодну пору року. Міцний поліестеровий матеріал сумки захистить вміст від дощу та снігу.
Особливості:
- Made in Spain - продукція виробляється безпосередньо в Іспанії.
- Об'єм основного термовідділення - 40 л.
- Загальна вага - 2,85 кг.
- Основне відділення закривається на блискавку.
- Додаткова кишеня на блискавці для дрібниць.
- Алюмінієва рама має складану основу.
- Рекомендоване навантаження - 25 кг.
- Максимальне навантаження раму - 40 кг.
- Polyester 400D PVC - міцна тканина сумки щільністю 400D має спеціальне покриття, що перешкоджає проникненню вологи.
- Знімна сумка має вставне дно із пластику.
- Дві пари коліс для зручного використання візка поперед себе.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Країна виробник | Іспанія |
| Висота | 1050 мм |
| Візерунки і принти | Інше |
| Глибина | 215 мм |
| Ергономічні ручки | Ні |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальна вага | 40 кг |
| Об`єм | 40 л |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Господарська сумка-візок |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип тканини | Поліестер |
| Ширина | 390 мм |
| Додаткові характеристики сумок-візків | |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Наявність стільчика | Ні |
| Складна конструкція | Так |
| Телескопічна ручка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 199 ₴





