
Річник настінній Technoline WT630 White/Black (WT630) с термометром, гигрометром и кварцевым механизмом
816 ₴
- Немає в наявності
- Код: DAS301795
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Річник настінній Technoline WT630 White/Black (WT630) с термометром, гигрометром и кварцевым механизмом
Не зважаючи на те, що настінний годинник Technoline WT630 відноситься до бюджетних моелей, його циферблат накритий не прозорим пластиком, а мінеральним склом, стійким до подряпин. Годинник має білий циферблат, на якому навіть при нізькому освітленні чітко вирізняються чорні стрілки і чорні цифри, в той час як секундна стрілка має помаранчевий колір. Сам корпус виконаний повністю з білого пластика і має чорне обрамлення по периметру, що робить його вигляд більш презентабельним. Економний механізм дозволить працювати годиннику на одній пальчиковій батареї більше року.
Функції:
Годинник:
- Механізм: кварцовий
- Формат часу: 12 г
- Точність ходу годинника: +/- 1 хв/міс
Характеристики і комплектація:
Особливості конструкції:
- Діаметр циферблата: 237 мм;
- Матеріал корпуса: пластик
- Встановлення: на стіні
- Колір циферблату: White (білий)
- Колір корпуса: Black (чорний)
Живлення:
- Річник: батарейки АA (LR06) 1.5V х 1 шт
Комплектація:
- Годинник
- Батарейки АA (R06) 1.5V х 1 шт
- Інструкція українською мовою
Розміри і вага:
- Розміри без упаковки, мм: 250х250х35
- Розміри в упаковці, мм: 250х250х50
- Вага без упаковки, кг: 0.390
- Вага в упаковці, кг: 0.495
Термін гарантії: 1 рік
Виробник: Technoline (Germany)

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technoline |
| Гігрометр | Так |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Радіо | Так |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Тип годинника | Настінний |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0.495 |
| Вага (кг) | 0.390 |
| Вид циферблата | Арабські цифри |
| Гарантія | 12 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Індикація | Години, Секунди, Хвилини |
| Колір циферблата | Білий |
| Комплект постачання | Годинник; Батарейки АA (R06) 1.5V х 1 шт; Інструкція українською мовою; |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик|Скло мінеральне |
| Механізм | Кварцевий |
| Призначення | В дитячу|В кухню|В офіс|У вітальню|Універсальні |
| Розміри | 250 х 250 х 35 мм |
| Розміри в упаковці | 255 х 255 х 50 мм |
| Розміри циферблата | 237 x 237 мм |
| Тип | Годинник настінний |
| Тип циферблата | Стрілочний |
| Точність ходу | +/- 1 хв / міс |
| Форма корпусу | Кругла |
| Формат часу | 12 г |
| Функції | Годинник |
| Колір | Чорний |
| Штрихкод | 4029665006307 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 816 ₴


