
Настенные часы Technoline WT2410 Silver (WT2410 grau) с термометром, гигрометром и кварцевым механизмом
2 718 ₴
- Нет в наличии
- Код: DAS301791
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Настенные часы Technoline WT2410 Silver (WT2410 grau) с термометром, гигрометром и кварцевым механизмом
Розкішний великий годинник Technoline WT2410 Silver одночасно може бути і яскравим акцентом у інтер'єрі оселі, завдяки корпусу і циферблату з металевим відблиском, і складовою частиною сучасного інтер'єру офісу чи, навіть, виробничого приміщення. Абсолютно безшумний механізм з плавним рухом секундної стрілки робить цю модель ідеальною для спальні. Циферблат годинника зроблений з алюмінію і накритий мінеральним склом.
Функції:
Годинник:
- Механізм: кварцовий
- Формат часу: 12 г
- Точність ходу годинника: +/- 30 сек/міс
- Абсолютно безшумний механізм з плавним ходом секундної стрілки
Характеристики і комплектація:
Особливості конструкції:
- Діаметр циферблата: 380 мм;
- Матеріал корпуса: пластик/алюміній
- Установка: на стіні
- Колір циферблату: Silver (сріблястий)
- Колір корпуса: Silver (сріблястий)
Живлення:
- Годинник: батарейки АA (LR06) 1.5V х 1 шт
Комплектація:
- Годинник
- Батарейки АA (R06) 1.5V х 1 шт
- Інструкція українською мовою
Розміри і вага:
- Розміри без упаковки, мм: 393х393х45
- Розміри в упаковці, мм: 407х407х54
- Вага без упаковки, кг: 1.160
- Вага в упаковці, кг: 1.390
Термін гарантії: 1 рік
Виробник: Technoline (Germany)

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Technoline |
| Гигрометр | Да |
| Индикация времени | Стрелочная |
| Радио | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип механизма | Кварцевый |
| Тип часов | Настенные |
| Форма | Круглая |
| Дополнительные характеристики часов-радио | |
| Тип питания | Батарейки |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 1.390 |
| Вес (кг) | 1.160 |
| Вид циферблата | Індекси |
| Гарантия | 12 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Индикация | Години, Секунди, Хвилини |
| Колір циферблата | Сріблястий |
| Комплект поставки | Годинник; Батарейки АA (R06) 1.5V х 1 шт; Інструкція українською мовою; |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Метал|Пластик|Скло мінеральне |
| Механизм | Кварцевий |
| Назначение | В кухню|В офіс|В спальню|У вітальню|Універсальні |
| Розміри | 393 х 393 х 45 мм |
| Розміри в упаковці | 407 х 407 х 54 мм |
| Розміри циферблата | 380 x 380 мм |
| Тип | Годинник настінний |
| Тип циферблата | Стрілочний |
| Точность хода | +/- 30 сек / міс |
| Форма корпуса | Круглая |
| Формат времени | 12 г |
| Функции | Годинник |
| Цвет | Серебристый |
| Штрихкод | 4029665024103 |
Информация для заказа
- Цена: 2 718 ₴


