
Річник настільний Technoline WT189 Anthracite (WT189 anthrazit) електронний, цифровий з термометром та відображенням дати
1 026 ₴
- Немає в наявності
- Код: DAS301807
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Річник настільний Technoline WT189 Anthracite (WT189 anthrazit) електронний, цифровий з термометром та відображенням дати
Невеличкий настільний годинник Technoline WT189 обладнаний достатньо великим як для своїх розмірів циферблатом з високими цифрами, що спрощує сприйняття часу. Додатково годинник обладнаний електронним термометром, що відображає температуру в приміщенні, будильником, та має календар з відображенням дня тижня. Годинник має функцію коригування часу згідно радіосигналу еталонного часу, за умови, що годинник знаходиться в зоні прийому сигналу. Яскраве точкове підсвічування блакитного кольору дозволить дізнатися час вночі.
Функції:
Годинник:
- Механізм: електронний, цифровий
- Функція радіоконтролю часу DCF77: автоматична синхронізація часу по радіосигналу DCF77 з Майнфлінгена (Німеччина). Сигнал формується на основі даних, отриманих від трьох атомних годинників, і похибка становить менше 1 секунди в 1 мільйон років. Передавач сигналу точного часу DCF77 здійснює передачу даних в радіусі 1900-2100 км, і охоплює більшу частину території України. Зверніть увагу, що Україна знаходиться на кордоні радіуса дії сигналу, і якість прийому сигналу в різних регіонах може відрізнятися і залишатися нестабільною. В окремих районах Дніпропетровської, Запорізької, Харківської, Донецької і Луганської областей сигнал може бути відсутнім. В такому випадку необхідно відключити прийом радіосигналу і скористатися ручними настройками.
- Формат часу: 12/24 г
- Точність ходу годинника: 1 с в 1 млн років (При прийомі сигналу DCF77), +/- 30 сек/міс (точність електронного механізму)
- Будильник
Температура в приміщенні:
- Одиниці виміру: ºС/° F
- Діапазон виміру: від +0°C до +50°C
- Дискретність виміру: 0.1°C
- Точність виміру: +/- 1C°
Календар:
- Відображення: дати / місяця / року / дня тижня на 5-ти мовах: (Англійська, Німецька, Італійська, Французька, Іспанська)
Характеристики і комплектація:
Особливості конструкції:
- Дисплей: монохромній;
- Підсвічування дисплея: яскраве точкове діодне підсвічування синього кольору тривалістю 4 сек
- Розмір дисплея: 60x52 мм;
- Матеріал корпуса: пластик
- Встановлення: на столі
- Колір корпуса: Anthracite (темно-сірий)
Живлення:
- Річник: батарейки ААA (LR03) 1.5V х 2 шт
Комплектація:
- Годинник
- Батарейки ААA (R03) 1.5V х 2 шт.
- Інструкція українською мовою
Розміри і вага:
- Розміри без упаковки, мм: 110х90х37
- Розміри в упаковці, мм: 115х95х40
- Вага без упаковки, кг: 0.080
- Вага в упаковці, кг: 0.120
Термін гарантії: 1 рік
Виробник: Technoline (Germany)

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technoline |
| Індикація часу | Електронна/цифрова |
| Радіо | Так |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Тип годинника | Настільні |
| Форма | Квадратна |
| Колір корпусу | Сірий |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0.120 |
| Вага (кг) | 0.080 |
| Вид циферблата | Арабські цифри |
| Гарантія | 12 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Індикація | Години, Дата, День тижня, Місяць, Секунди, Температура, Хвилини |
| Колір циферблата | Монохромний |
| Комплект постачання | Годинник; Батарейки AАA (R03) 1.5V х 2 шт; Інструкція українською мовою; |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Механізм | Електронний |
| Призначення | В кухню|В офіс|В спальню|У вітальню|Універсальні |
| Розміри | 110 х 90 х 37 мм |
| Розміри в упаковці | 115 х 95 х 40 мм |
| Розміри циферблата | 60 x 52 мм |
| Тип | Годинник настільний |
| Тип циферблата | Електронний |
| Точність ходу | +/- 1 сек в 1 млн років |
| Форма корпусу | Прямокутна |
| Формат часу | 12/24 г |
| Функції | Будильник | Годинник | Календар| Термометр |
| Колір | Темно-сірий |
| Штрихкод | 4029665231891 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 026 ₴





