
Монокуляр Bresser 10x42 WP (8910161) поміщається в будь-яку кишеню куртки і завжди під рукою
3 149 ₴
- Немає в наявності
- Код: 928623
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Монокуляр Bresser 10x42 WP (8910161) поміщається в будь-яку кишеню куртки і завжди під рукою
Невеликий і компактний, монокуляр Bresser 10x42 WP поміщається в будь-яку кишеню куртки і завжди під рукою. Це дуже відповідний оптичний прилад для різних ситуацій. Десятикратне збільшення дозволить використовувати монокуляр для спостереження за дикою природою, для полювання і не лише. Монокуляр Bresser 10x42 WP водонепроникний і має міцну водовідштовхуючу гумову оболонку, що дуже доречне для використання в погану погоду. Крім того, він розроблений для використання однією рукою. Ремінець на руку не дасть монокуляру впасти або загубитися. Багатошарове просвітлення оптики забезпечує високу якість зображення.
Зручний у всіх відношеннях помічник – монокуляр 10х42. Чітко бачити без окулярів – немає шансів Це не має значення, тому що поворотний наочник робить монокуляр ідеальним для людей, які носять окуляри. Просто висуньте його – відстань між оком і лінзою окуляра якраз дозволяє бачити все поле зору від 101 м до 1000 м навіть з коригуючими лінзами. Оптика має скломатеріал Bk-7 (борне корончате скло) і багатошарове покриття з хорошими характеристиками зображення. І оскільки сонце — не єдине, що ви можете бачити, перебуваючи на вулиці, монокуляр водонепроникний. Неважливо, мряка це або сильна злива - навіть у негоду в корпус не потрапляє жодна рідина. А міцна водовідштовхувальна гумова броня гарантує, що ви завжди будете міцно тримати монокуляр.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bresser |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 54 мм |
| Водостійкість | Так |
| Довжина | 156 мм |
| Діаметр об'єктиву | 42 мм |
| Колір | Хакі |
| Максимальна кратність | 10 х |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Призначення | Загального призначення |
| Стан | Новий |
| Тип | Монокль |
| Тип кратності | Змінна |
| Ширина | 71 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 928623 |
| Вага в упаковці | 0,598 кг |
| Винесена окулярна точка | 15 мм |
| Габарити | 156 x 71 x 54 мм |
| Габарити упаковки | 18 x 9 x 9 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр вихідної зіниці | 4,2 мм |
| Додаткові характеристики | Компактний та легкий |
| Діаметр об'єктива | 42 мм |
| Захист | Вологозахищені Газонаповнені Ударостійкі |
| Комплектація | Монокуляр<br /> Кришки окуляра та об'єктива<br /> Чохол для транспортування<br /> Ремінець на руку<br /> Серветка для чищення лінз |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Лінзи | З повним багатошаровим покриттям, що просвітлює (Fully Multi-Coated) |
| Максимальне збільшення: | 10х |
| Матеріал | Полікарбонат з гумовим покриттям |
| Мінімальна дистанція фокусування | 3,5 м |
| Оправи окулярів | Поворотно-висувний типу Twist-Up |
| Особливості | BK7 |
| Поле зору на 1000 м | 101 м |
| Світлосила | 17.6 |
| Тип збільшення | Постійне |
| Тип конструкції | Roof |
| Тип призми | BK7 |
| Фактор сутінків | 20.5 |
| Штрихкод | 4007922066486 |
- Ціна: 3 149 ₴







