
Мікроскоп National Geographic Junior 40x-640x + Телескоп 50/360 (9118400) до комплектації входить адаптер для смартфона (планшета)
4 249 ₴
- Готово до відправки
- Код: 926817
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Мікроскоп National Geographic Junior 40x-640x + Телескоп 50/360 (9118400) до комплектації входить адаптер для смартфона (планшета)
Цей базовий навчальний набір оснащений усіма необхідними аксесуарами та приладами, що мають ту саму принципову конструкцію, що й професійні мікроскопи та телескопи. Набір відкриє вашій дитині двері у захоплюючий світ астрономії та мікроскопії. Телескоп з 30-кратним збільшенням дозволить зазирнути в космос, а мікроскоп з максимальним збільшенням в 640 крат дозволить ознайомитися з навколишнім, але досі невидимим мікросвітом. Відмінною особливістю даного набору є адаптер для камери смартфона. За допомогою адаптера для смартфона, що йде в комплекті, легко фотографувати об'єкти спостережень та мікроскопа та телескопа на камеру вашого смартфона.
Основні характеристики мікроскопа:
- Тип: оптичний.
- Класифікація: біологічний.
- Призначення: навчальний.
- Збільшення: від 40х до 640х.
- Збільшення об'єктивів: 4х, 10х, 40х.
- Збільшення зум-окуляра: 10х-16х.
- Зум: 1x-1.6x.
- Насадка: монокулярна (нахил на 45º).
- Предметний столик: рухомий з препаратоутримувачами.
- Фокусування: грубе.
- Підсвічування: світлодіодне (проходить світлом).
- Діафрагма: диск з вісьма отворами різних діаметрів.
Основні характеристики телескопа:
- Збільшення: від 18х до 29х.
- Максимально корисне збільшення: 100Х.
- Діаметр об'єктива, мм: 50.
- Фокусна відстань, мм: 360.
- Посадковий діаметр окуляра: 25,4 мм.
- Світлосила: 1:7.
- Роздільна здатність: 2,8 секунди.
- Проникна здатність: 10,6 зіркових величин.
- Оптична конструкція: рефрактор.
- Монтування: за типом азимутальної.
Живлення мікроскопа:
- Підсвічування мікроскопа: 2 х АА 1.5V LR6
Торгова марка National Geographic сьогодні відома у найвіддаленіших куточках нашої планети. Національне географічне суспільство здобуло собі славу завдяки своїм поглибленим дослідженням навколишнього світу та популяризації своїх відкриттів та спостережень. Нині компанія National Geographic співпрацює з найкращими виробниками товарів у всьому світі. Результат цієї співпраці - розробка та виробництво приладів, що дозволяють вивчати довкілля, а також ряд товарів, заснованих на технологіях, безпечних для навколишнього середовища.
Пізнаючи світ, діти завжди ставлять безліч запитань. І часто дорослим важко пояснити якесь явище так, щоб дитина зрозуміла. Набагато легше буде показати своїй дитині те, що її цікавить. У всякому разі, це буде більш захоплюючим. Дізнатися та зрозуміти навколишній світ у всьому розмаїтті природних явищ допоможе набір National Geographic Junior 40x-640x + Телескоп 50/360 (Base). Він дозволить трохи глибше зазирнути і в космос і в мікросвіт і побачити те, що недоступне для неозброєного ока.
У комплектасію входить адаптер для смартфона (планшета). Адаптер кріпиться на тубусі мікроскопа або телескопа і дозволяє проводити фото та відеозйомку основною або передньою камерою гаджета. Гладка тильна сторона смартфона надійно кріпиться за допомогою безлічі присосок адаптера (у разі рифленої тильної поверхні смартфона рекомендується використовувати передню камеру).
Крім телескопа і мікроскопа, набір включає безліч додаткових аксесуарів, які дозволять негайно приступити до спостережень.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | National Geographic |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.458 кг |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 155 мм |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Стан | Новий |
| Тип | Оптичний |
| Тип головки | Трінокулярна |
| Форм-фактор | Портативний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 926817 |
| Вага в упаковці | 1.458 кг |
| Габарити упаковки | 39 x 27 x 15 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Голівка | Монокулярна |
| Збільшення мікроскопа | 40х - 640х |
| Збільшення об'єктиву | 4х, 10х, 40х |
| Збільшення окуляра | 10х - 16х |
| Джерело живлення | Батарейки |
| Клас | Біологічні |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість об'єктивів | 3 |
| Призначення | Навчальний |
| Нахил | 45 º |
| Підсвітка | Світлодіодне |
| Предметний столик | Рухомий із препаратоутримувачами |
| Розмір | Телескоп: 350 х 300 х 300 мм Мікроскоп: 100 х 155 х 220 мм Висота триноги: 270 мм |
| Фокусування | Грубе |
| Штрихкод | 4007922058566 |
- Ціна: 4 249 ₴








