
Настільний футбол + аерохокей Garlando F-Mini 2in1 (FM2IN1R) ігрове поле із МДФ із меламіновим покриттям
5 849 ₴
- Немає в наявності
- Код: 929730
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Настільний футбол + аерохокей Garlando F-Mini 2in1 (FM2IN1R) ігрове поле із МДФ із меламіновим покриттям
Garlando F-Mini 2in1 (FM2IN1R) - настільний футбол і настільний хокей в одному продукті, створений для того, щоб запропонувати максимум розваг для дітей навіть в умовах невеликої кімнати. Зменшені розміри дозволяють використовувати цю модель столу всюди, а дизайн корпусу сподобається наймолодшим гравцям. Стіл виготовлений із якісних матеріалів, з ретельною увагою до деталей і максимальною увагою до безпеки гравців-початківців, завдяки телескопічним штангам, що входять до стандартної комплектації. Настільний футбол + аерохокей Garlando F-Mini 2in1 (FM2IN1R) відповідає європейським стандартам безпеки EN 71-1, 71-2, 71-3 та 71-9.
Особливості:
- Ігрове поле із МДФ із меламіновим покриттям. Особливий ефект трави створює враження гри на футбольному полі.
- Трубчасті телескопічні штанги Ø13 мм та товщиною 1 мм входять до стандартної комплектації.
- Швидке та легке вилучення м'ячів і шайб після гола через відсіки за воротами.
- 2 чорно-білі м'ячі, 2 біти та 2 шайби в комплекті.
- Наочний підрахунок голів та очок, реалізований за допомогою механічних лічильників.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Вид | Футбол |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість учасників | 2 |
| Мінімальна кількість учасників | 2 чол. |
| Призначення | Для компанії, Для дітей, Для жінок, Для чоловіків, Для двох |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| - | 4799 |
| Артикул | 929730 |
| Вага в упаковці | 15,5 кг |
| Вік | Від 3 до 8 років |
| Габарити упаковки | 105 x 66 x 11 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість гравців | 2-4 |
| Комплектація | Ігрове поле<br /> 4 механічні лічильники очок<br /> 12 фігурок гравців (6 в одній команді та 6 в іншій)<br /> 6 ручок<br /> 2 м'ячі<br /> 2 біти<br /> 2 шайбі |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Назва | Настільний футбол + аерохокей Garlando F-Mini 2in1 (FM2IN1R) |
| Розділ | Спортивні ігри |
| Розміри | 95 х 51 х 20 см |
| Розміри ігрового поля | 78 х 48 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Штрихкод | 8029975224190 |
- Ціна: 5 849 ₴








