
Несесер Tactical Extreme S чорний одна з сторін зроблена з сітки для швидкого висихання вмісту
450 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Несесер Tactical Extreme S чорний одна з сторін зроблена з сітки для швидкого висихання вмісту
Розмір: 24х16х5 см
Матеріал: Cordura, mash170
EAN: 4825958011009

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 16 см |
| Довжина | 24 см |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Кордура |
| Призначення | Для подорожей |
| Підкладка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 5 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1508 міс |
| Застосування | Універсальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴

