
Бігова доріжка електрична складана 1,5 к.с. WCG-H101 до 10 км/год для дому та спортзалу з навантаженням до 90 кг
10 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: H101
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Бігова доріжка електрична складана 1,5 к.с. WCG-H101 до 10 км/год для дому та спортзалу з навантаженням до 90 кг
Бігова доріжка з легкістю замінить Вам пробіжки парком або стадіоном, якщо немає на них часу або відповідних погодних умов.
ЕЛЕКТРИЧНА бігова доріжка стане справжнім важливим придбанням для проведення чудових тренувань у домашніх умовах для всієї родини.
Високоякісна електрична бігова доріжка. Двигун потужністю 1 кВт гарантує комфортне тренування.
Солідна та стабільна конструкція, різноманітність тренувальних програм, великий чіткий дисплей ці елементи відрізняють цю бігову доріжку від інших моделей, доступних на ринку.
Бігова доріжка WCG-H101 має динамік, USB-порт і AUX-вхід для під'єднання MP3 телефона або іншого зовнішнього пристрою (кабель входить до комплекту).
Інструкція (на українською, англійською)
Швидкість: 1,0 — 10,0 км/год
Розмір полотна: 100 х 35 см
12 навчальних програм
Тримач для фляги
РК-дисплей: час, швидкість, відстань, калорії, пульс
Система безпеки: магнітний ключ
Складана конструкція
- Транспортні колеса
- Розміри бігового полотна: 35x100 см
- Макс. вага можна. 90 кг
- Вага: ~ 30 кг
- Розміри доріжки: 1360x585x1230 мм
Виробник WCG Україна
Гарантія 1 рік, 3-річна гарантія на сталеві елементи

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Електрична |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна вага користувача | 90 кг |
| Потужність двигуна, л. с | до 1,5 |
| Максимальна швидкість полотна | 12 і менше |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 19 |
| Довжина полотна | 100 см |
| Ширина полотна | 35 см |
| Встановлення кута нахилу | Немає |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Швидкість, Дистанція, Частота пульсу, Час |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Транспортувальні ролики |
| Вага | 30 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 10 499 ₴











