
Валіза Bonro 2019 набір 3 штуки срібляста з міцного ABS пластику, водонепроникна, з кодовим замком
186 818 ₴
- Немає в наявності
- Код: 10500302
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Валіза Bonro 2019 набір 3 штуки срібляста з міцного ABS пластику, водонепроникна, з кодовим замком
Валіза Bonro 2019 набір 3 штуки
- Зовнішній матеріал - ABS
- Незнімні колеса з суміші (гума + гума), 360 градусів
- Водонепроникний, стійкий до подряпин матеріал
- Легка очистка
- Кодовий замок
- Дворівнева телескопічна ручка
- Дюралюмінієва міцна рамка, вбудована в чемодан
- Двокамерний, розділений блискавкою
- Внутрішні кріпильні ремені для кріплення вашого багажу
Характеристики:
- Виробник: Bonro
- Тип: Чемодан
- Наявність коліс: 4 колеса
- Матеріал: Пластик
- Призначення: Унісекс
- Телескопічна ручка: Так
- Плечовий ремінь: Немає
- Регулювання розміру: Немає
- Кількість відділень на блискавки: 2
- Кількість відділень: 2
- Замок: кодовий вбудований
- Стан: Нове

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bonro |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Комплект валіз |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Сріблястий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Розміри | |
| Об`єм | 92 л |
| Висота | 75 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 186 818 ₴










