
Навішня сумочка Travel Extreme Pocket Belt X-Pac чорна кріпиться на пояс рюкзака за допомогою велкро
374 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Навішня сумочка Travel Extreme Pocket Belt X-Pac чорна кріпиться на пояс рюкзака за допомогою велкро
Додаткова сумочка для рюкзака з тканини UHMWPE. Кріпиться на пояс рюкзака за допомогою велкро. Підходить для більшості моделей, ідеально пасує для Denaly.
Основне відділення на блискавці та додаткова кишеня зі стрейчевої сітки. Може використовуватись окремо від рюкзака на звичайний ремінь.
Блискавка водонепроникна з двома пулерами.
Тканина: UHMWPE
Фурнітура: WJ
Розміри: 17x9 x 4,5 см
EAN: 4825938570106

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Travel Extreme |
| Висота | 9 см |
| Довжина | 17 см |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | ПВХ |
| Особливості | Кріплення на пояс |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 4.5 см |
| Тип виробу | Пояс |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1841 міс |
| Застосування | Універсальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 374 ₴





