
Крісло конференційне на полозах Атлант CF (XY-7147-G) чорне офісне з екошкіри з навантаженням до 120 кг
6 768 ₴
6 199 ₴
- Готово до відправки
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Крісло конференційне на полозах Атлант CF (XY-7147-G) чорне офісне з екошкіри з навантаженням до 120 кг
Крісло конференційне АКЛАС Атлант CF (XY-7147-G) Чорний (PU-чорний) — бездоганна ергономіка, висока якість і класичний дизайн, що легко впізнавається, — у цих трьох складниках криється успіх одного з найвдаліших конференційних крісел. Унікальна конференційна модифікація популярного крісла Атлант сконструйованого з використанням хромованого металу займе гідне місце в приймальних, переговорних і конференц-залах. Це оригінальне крісло є завершеним ансамблем з основним кріслом на дерев'яних ніжках для оформлення розкішного кабінету керівника в єдиному стилі. Також це крісло можна використовувати як основне робоче місце, адже воно відрізняється від основної лише основи.
Тип
Конференційні крісла
Розташування
Для офісу
Гарантія
12 місяців
Країна виробник
Китай
Оббивка
Шкірзамінник
Розміри
Глибина, см
70
Висота, см
102
Ширина, см
60
Глибина сидіння, см
50
Висота сидіння, см
50
Ширина сидіння, см
50
Висота спинки, см
68
Висота підлокітників, см
68
Розмір основи, см
48х52

Матеріали виготовлення
Матеріал каркаса сидіння
Дерево
Матеріал каркаса спинки
Дерево
Матеріал підлокітників
Метал, шкірозамінник
Колір підлокітників
Чорний, Хром
Матеріал основи
Метал
Колір основи
Хром
Технічне обладнання
Максимальне навантаження за вагою, кг
120
Висота спинки
Висока спинка
М'якість спинки
М'яка
Поперекова підтримка
Ергономічні
М'якість сидіння
М'який
Тип основи
Полози
Тип підлокітників
Нерегульовані
Тип підголівника
Нерегульований
Особливості
Ергономічні

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АКЛАС |
| Країна виробник | Китай |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Полози |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота посадкової частини крісла | 50 см |
| Висота з урахуванням спинки | 102 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 50 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 50 см |
| Глибина крісла | 70 см |
| Ширина крісла | 60 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 68 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Ширина спинки | 50 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | <! [CDATA_12 місяців]> |
| Підлокітник | метал |
| Висота крісла | <![CDATA[102]]> |
| Висота підлокітників | <![CDATA[68]]> |
| Додаткові характеристики | <! [CDATA_Каркас: метал із хромованим покриттям; Підлокітники: метал із м'якими накладками; Поперекова підтримка; Максимальне навантаження: 120 кг]> |
| Корпус | <![CDATA[Металл]]> |
| Основа | <! [CDATA [Полозі ]> |
| Особливості | <! [CDATA_Підлокітники]> |
| Розмір спинки | <![CDATA [Висота: 68 см; Ширина: 50]]> |
| Розміри сидіння | <![CDATA [Висота: 50 см; Ширина: 50 см; Глубина: 50]]> |
| Регулювання | <![CDATA[нет]]> |
| Країна реєстрації бренда | <! [CDATA [Україна]]> |
| Країна-виробник товару | <![CDATA[Китай]]> |
| Тип | <! [CDATA [Конференційні крісла]> |
- Ціна: 6 199 ₴




