
Крісло керівника на колесах Луїзіана (GB-242CC) біле з натуральної шкіри з навантаженням до 120 кг
16 688 ₴
- Немає в наявності
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Крісло керівника на колесах Луїзіана (GB-242CC) біле з натуральної шкіри з навантаженням до 120 кг
Крісло АКЛАС Луїзіана (GB-242CC) Білий (LC-W) — елегантна, вишукана модель, яка стане чудовою прикрасою вашого робочого кабінету. Завдяки своєму продуманому дизайну, крісло органічно впишеться в наявний інтер'єр. Луїзіна відповідає основним вимогам ергономіки та практичності, а чіткість ліній і плавні форми підкреслять чудовий смак власника кабінету.
Дизайн. Висока спинка, інтегрований підголівник — розраховані на користувача високого та середнього зросту. У таке крісло відразу хочеться сісти й переконатися в його м'якості та зручності. Завдяки своїм характеристикам ця модель офісного крісла стане чудовим придбанням, якщо вам доводиться багато часу проводити за робочим столом.
Оббивка. Для оббивки крісла використовується натуральна шкіра. Як наповнювач застосовують пінополіуретан, стійкий до деформації, тому крісло довго збереже свою первісну форму. Цей наповнювач помірно пружний, тому добре тримає форму. Створюючи в такий спосіб підтримку спини того, хто сидить.
Механізми. Це крісло обладнане механізмом гойдання Мультиблок із фіксацією в 5 положеннях, який допоможе вам урізноманітнити робочий час хвилинами приємного відпочинку. Інтуїтивне регулювання й настроювання дають змогу чергувати режим гойдання підвищеної комфортності для відпочинку та фіксований статичний режим у зручному положенні для роботи. Механізм просто відрегулювати під користувацьку вагу за допомогою циліндричної ручки під сидінням, щоб користуватися кріслом було максимально зручно й безпечно. За допомогою газліфта регулюється висота посадки відповідно до зросту користувача.
Підлокітники. Елегантний вигин металевих підлокітників цієї моделі з м'якими накладками з матеріалу оббивки потішать своєю ергономічною формою й гармонійно доповнять красу крісла. М'які накладки не тільки вбережуть ваші руки від контакту з холодним металом, але й подарують їм відчуття максимального комфорту.
Хрестовина. Хрестовина виготовлена з міцного металу, з хромованим покриттям. Крісло легко пересувається завдяки прогумованим роликам, які ідеально підходять для твердих поверхонь, паркету, ламінату. Максимальне навантаження крісла становить 120 кг, що робить його ідеальним вибором для користувачів.
Особливості. Спинка крісла має правильний вигин у поперековій зоні, завдяки чому знімається навантаження з хребта і ви будете продуктивно та комфортно працювати, зовсім не відчуваючи втоми навіть наприкінці робочого дня.
Тип
Крісла керівника, Комп'ютерні крісла
Розташування
Для офісу
Гарантія
12 місяців
Країна виробник
Китай
Оббивка
Кожа
Розміри
Глибина, см
75
Висота, см
120-127
Ширина, см
67
Глибина сидіння, см
52
Висота сидіння, см
51-58
Ширина сидіння, см
53
Висота спинки, см
74
Висота підлокітників, см
69-75
Розмір основи, см
D-68

Матеріали виготовлення
Матеріал каркаса сидіння
Дерево
Матеріал каркаса спинки
Метал
Матеріал підлокітників
Метал, Шкіра
Колір підлокітників
Хром
Матеріал основи
Метал
Колір основи
Хром
Матеріал коліщаток
Прогумовані
Технічне обладнання
Функція гойдання
Гойдання з фіксацією в 5 положеннях
Механізм
Мультиблок
Регулювання
Жорсткість гойдання, Висота сидіння
Максимальне навантаження за вагою, кг
120
М'якість спинки
М'яка
Поперекова підтримка
Ергономічні
М'якість сидіння
М'який
Тип основи
Хрестовина з роликами
Тип підлокітників
Нерегульовані
Тип підголівника
Нерегульований

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АКЛАС |
| Країна виробник | Китай |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові, Прогумовані |
| Тип крісла | Крісло керівника |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота посадкової частини крісла | 58 см |
| Висота з урахуванням спинки | 127 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 58 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 51 см |
| Глибина крісла | 75 см |
| Ширина крісла | 67 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 74 см |
| Глибина сидіння | 52 см |
| Ширина сидіння | 53 см |
| Ширина спинки | 53 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | натуральна шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | <! [CDATA_12 місяців]> |
| Підлокітник | метал |
| Висота крісла | <![CDATA[120-127]]> |
| Висота підлокітників | <![CDATA[69-75]]> |
| Додаткові характеристики | <! [CDATA_Крестина: хромований метал; Підлокітники: метал із м'якими накладками; Поперекова підтримка; Комфортне гойдання; Колеса: прогумовані; Максимальне навантаження: 120 кг]> |
| Корпус | <![CDATA[Металл]]> |
| Оббивка | <![CDATA[Кожа]]> |
| Основа | <! [CDATA_Крестина з роликами]> |
| Особливості | <! [CDATA_Механізм гойдання Мультиблок; Підголівник; Підлокітники]> |
| Розмір спинки | <![CDATA [Висота: 74 см; Ширина: 53]]> |
| Розміри сидіння | <![CDATA [Висота: 51-58 см; Ширина: 53 см; Глибина: 52]]> |
| Регулювання | <![CDATA [Висота сидіння; Жорсткість гойдання]> |
| Країна реєстрації бренда | <! [CDATA [Україна]]> |
| Країна-виробник товару | <![CDATA[Китай]]> |
| Тип | <! [CDATA_Крісла для керівника]> |
- Ціна: 16 688 ₴


