
Крісло конференційне на полозах Леко CF чорне офісне з екошкіри з навантаженням до 120 кг
3 640 ₴
- Готово до відправки
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Крісло конференційне на полозах Леко CF чорне офісне з екошкіри з навантаженням до 120 кг
Тип
Конференційні крісла
Розташування
Для офісу
Гарантія
12 місяців
Країна виробник
Китай
Стиль
Хай-тек, Сучасні
Оббивка
Шкірзамінник
Розміри
Глибина, см
62
Висота, см
97
Ширина, см
64
Глибина сидіння, см
48
Висота сидіння, см
46
Ширина сидіння, см
49
Висота спинки, см
51
Висота підлокітників, см
66
Розмір основи, см
46х53

Матеріали виготовлення
Матеріал каркаса сидіння
Дерево
Матеріал каркаса спинки
Дерево
Матеріал підлокітників
Метал, шкірозамінник
Колір підлокітників
Хром, Чорний
Матеріал основи
Метал
Колір основи
Хром
Технічне обладнання
Максимальне навантаження за вагою, кг
120
Максимальний рост, см
від 166 до 180 см
Висота спинки
Середня спинка
М'якість спинки
М'яка
Поперекова підтримка
Ергономічні
М'якість сидіння
М'який
Тип основи
Полози
Тип підлокітників
Нерегульовані
Тип підголівника
Без підголівника
Особливості
Ергономічні

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | АКЛАС |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Користувацькі характеристики | |
| Підлокітник | метал |
| Гарантія | <! [CDATA_12 місяців]> |
| Особливості | <! [CDATA_Підлокітники]> |
| Тип | <! [CDATA [Конференційні крісла]> |
| Додаткові характеристики | <! [CDATA_Каркас: метал хромований; Підлокітники: металеві з м'якими накладками; Ергономічна спинка; Максимальне навантаження: 120 кг]> |
| Країна реєстрації бренда | <! [CDATA [Україна]]> |
| Корпус | <![CDATA[Металл]]> |
| Висота підлокітників | <![CDATA[66]]> |
| Розміри сидіння | <![CDATA [Висота: 46 см; Ширина: 49 см; Глубина: 48]]> |
| Розмір спинки | <![CDATA [Висота: 51 см; Ширина: 49]]> |
| Висота крісла | <![CDATA[97]]> |
| Країна-виробник товару | <![CDATA[Китай]]> |
| Регулювання | <![CDATA[нет]]> |
| Основа | <! [CDATA [Полозі ]> |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Основа крісла | Полози |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Ортопедичні властивості | Да |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Тип крісла | Для офісу |
| Анатомічні властивості | Да |
| Наявність спинки | Да |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 64 см |
| Глибина крісла | 62 см |
| Висота посадкової частини крісла | 46 см |
| Висота з урахуванням спинки | 97 мм |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 46.0 |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 46.0 |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | метал |
| Каркас крісла | дерево |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 49 см |
| Глибина сидіння | 48 см |
| Ширина спинки | 49 см |
| Висота спинки | 51 мм |
- Ціна: 3 640 ₴

