-5%

Стрічка для вправ inSPORTline Byfaster RS1300 гнучкий трос із середньою складністю вправ довжина 300 см
2 748 ₴
2 611 ₴
- В наявності
- Код: 7342
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стрічка для вправ inSPORTline Byfaster RS1300 гнучкий трос із середньою складністю вправ довжина 300 см
Технічний опис:
міцні карабіни
гнучкий трос із середньою складністю вправ
регульовані ремінці навколо талії
Захист ремінця на липучках
Довжина: 300 см
Діаметр: 13 мм
Матеріал: TPR, PP
Вага: 1 кг
Підходить для тренувань на свіжому повітрі
Застосування: CrossFit, ефективний додаток до тренувань

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Чехія |
| Довжина | 300 см |
| Діаметр | 13 мм |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Трубчаста |
| Стан | Новий |
| Тип | Для фітнесу |
| Тип навантаження | Обертання |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1 кг |
| Гарантійний термін | 34 міс |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Матеріал | TPR, PP |
| Термін доставки | В наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 611 ₴




