-5%

Килимок для вправ inSPORTline Profi 180x60x1,6 cm — комбінат для аеробіки та йоги інших видів вправ стійкий до поту та вологи
1 924 ₴
1 828 ₴
- В наявності
- Код: 3367-2
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килимок для вправ inSPORTline Profi 180x60x1,6 cm — комбінат для аеробіки та йоги інших видів вправ стійкий до поту та вологи
Технічний опис:
Якісний гімнастичний килимок
Ефект пам'яті
Два підвісні отвори
Матеріал: 100% EPS, екструдований полістирол, повністю безпечний
Розміри: 180 х 60 см
Товщина: 16 мм
Вага: близько 2,6 кг
Призначений для всіх видів вправ на підлозі

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Чехія |
| Довжина | 180 см |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 16 мм |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 60 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2,6 кг |
| Гарантійний термін | 37 міс |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Термін доставки | В наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 828 ₴

