-5%

Гантель inSPORTline Profi 2 кг поліуретанова сучасний дизайн ручка покрита нековзним матеріалом стійкий до ударів і падінь
816 ₴
776 ₴
- В наявності
- Код: 9165
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гантель inSPORTline Profi 2 кг поліуретанова сучасний дизайн ручка покрита нековзним матеріалом стійкий до ударів і падінь
Технічний опис:
Сучасний дизайн
Ручка покрита нековзним матеріалом
Стійкий до ударів і падінь
Ергономічна ручка
Міцна та естетична обробка
Для домашнього та професійного використання
Ціна за 1 шт

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Вага | 2 кг |
| Замки | Клямка |
| Конструкція | Розбірна |
| Покриття млинців | Порошкова фарба |
| Стан | Новий |
| Тип | Гантелі |
| Тип грифа | Прямий |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (максимальна), кг | 2 |
| Вага (мінімальна), кг | 2 |
| Вага грифа, кг | немає даних |
| Вага дисків, кг | немає даних |
| Вага (кг) | 2 кг |
| Гарантійний термін | 76 міс |
| Додатково | Діаметр вагового диска: 15 см. Ширина вагового диска: 5 см. Довжина ручки: 14,5 см |
| Замки (фіксація) | немає |
| Кількість | 1 шт |
| Кількість у наборі | 1 |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Матеріал грифа | сталь |
| Матеріал дисків | диски з покриттям (поліуретан) |
| Термін доставки | В наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 776 ₴


