
Багатофункціональна стаціонарна стійка для підтягувань inSPORTline Power Tower PT250 окремо стояча навчальна станція
15 295 ₴
- Немає в наявності
- Код: 20845
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Багатофункціональна стаціонарна стійка для підтягувань inSPORTline Power Tower PT250 окремо стояча навчальна станція

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 30 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Додаткова комплектація | Бруси, Турнік |
| Конструкція | Підлогова |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Турнік + бруси |
| Тип кріплення | Не вимагає кріплення |
| Колір | Жовтий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 30 кг |
| Типи вправ | отжітманія, підтягування |
| Гарантійний термін | 135 міс |
| Довжина, см | 110 см |
| Клас | Для дому |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 150 кг |
| Призначення | руки, груди, спина, прес |
| Розмір, мм | 110х108х208 |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Тип навантаження | вільна вага |
| Треновані м'язи | руки, груди, спина, прес |
| Ширина, см | 108 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 295 ₴











