
Багатофункціональна лавка inSPORTline Hero B100 для домашнього тренажерного залу витримує навантаження до 136 кг
21 249 ₴
- Немає в наявності
- Код: 20955
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Багатофункціональна лавка inSPORTline Hero B100 для домашнього тренажерного залу витримує навантаження до 136 кг
Багатофункціональна лавка inSPORTline Hero B100
Багатофункціональна лавка inSPORTline Hero B100 – ідеальний вибір для домашнього тренажерного залу. Якщо у вас вже є штанга та гирі, ви можете відразу розпочати тренування. Лава витримує навантаження до 136 кг.
Спинку можна регулювати у 6 положеннях (включаючи негативні кути), що дозволяє ефективно опрацьовувати різні групи м’язів. Підставка для біцепсів має 2 рівні регулювання висоти, що забезпечує комфорт під час вправ. Доступна також регульована стійка зі штангою у верхній частині рами.
Коли набридне виконувати вправи на лавці, можна тренувати трицепси та квадрицепси, регулюючи опір за допомогою навантаження. Шпильки для кріплення гир мають діаметр 25 мм. Якщо є одноручні гантелі, можна зміцнювати біцепс за допомогою спеціальної подушки для біцепса.
Технічний опис:
-
Набір для жиму лежачи з підставкою для рук та пресом для ніг
-
Регульований молитовник
-
Жим для ніг (вправи для трицепсів, квадрицепсів та литок)
-
Регульована спинка
-
Регульоване сидіння – 3 положення
-
Шпильки для кріплення гир
-
Окрема опора для гомілки
-
Підходить для вантажів з отвором 25 мм
-
Задні кути спинки: -17°, 0°, 31°, 34°, 46°, 66°
-
Кількість молитовників: 2
-
Кількість положень сидіння: 3
-
Кількість позицій стійки штанги: 7
-
Відстань між стійками: 70 см
-
Розміри спинки: 74 х 30 см
-
Розміри сидіння: 37 х 30/37 см
-
Розміри молитовника: 30 х 33/52 см
-
Загальні габарити: 214 x 82 x 131 см
-
Обмеження загального навантаження: 272 кг
-
Обмеження навантаження на стійку зі штангою: 136 кг
-
Обмеження навантаження на ноги: 38 кг
-
Категорія: H (EN 957) – призначена для домашнього використання

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 38 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 272 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава + стійка |
| Кут нахилу | 66 град. |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 169 міс |
| Клас | Домашні |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 272 кг |
| Термін доставки | В наявності |
- Ціна: 21 249 ₴








