-5%

Тренувальна стрічка inSPORTline Hangy 13 mm X-light використовується і підходить для жиму лежачи, тяги та присідань висока гнучкі
302 ₴
287 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7260
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тренувальна стрічка inSPORTline Hangy 13 mm X-light використовується і підходить для жиму лежачи, тяги та присідань висока гнучкі
Завдяки своїй невеликій вазі та невеликим розмірам, ремінець опору для вправ inSPORTline Hangy 13 мм X-light легко переносити, що робить його ідеальним інструментом для тренувань не тільки в тренажерному залі, але і вдома.
Технічний опис:
висока гнучкість
можливість з’єднання багатьох каучуків за допомогою сучків
підходить для домашніх та гімнастичних вправ
легке зберігання
ефективна допомога
Стійкість: 12 кг
Ширина: 1,5 см
Окружність: 204 см
Вага: 106 г.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 0.106 кг |
| Довжина | 204 см |
| Колір | Червоний |
| Конструкція | Стрічкова |
| Опір | 12 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальний |
| Тип навантаження | Розтягнення |
| Ширина | 1.5 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,106 кг |
| Гарантійний термін | 179 міс |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Матеріал | Гума |
| Термін доставки | В наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 287 ₴






