-5%

Медичний м'яч inSPORTline Slam Ball 7 kg високоякісний з міцного ПВХ універсального призначення водонепроникний
1 340 ₴
1 273 ₴
- В наявності
- Код: 13481
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Медичний м'яч inSPORTline Slam Ball 7 kg високоякісний з міцного ПВХ універсального призначення водонепроникний
Технічний опис:
Ідеальний інструмент для всебічного навчання, також у групах
Ідеально підходить для розвитку сили, динаміки, рухової координації та зміцнення м’язів.
Неслизька поверхня
Накачування можна регулювати за допомогою голчастого насоса (не входить у комплект)
Матеріал: гума
Засипка: пісок
Вага: 7 кг
Діаметр: приблизно 22 см
Приклади вправ:
жим лежачи в положенні стоячі
пензлик стоячі
кидок однією рукою
обертання вперед
просте обертання
Стрибати навпочіпки
задній розряд

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 7 кг |
| Діаметр | 22 см |
| Матеріал | Гума |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 7 кг |
| Гарантійний термін | 195 міс |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Термін доставки | В наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 273 ₴

