
Батут KLARFIT Rocketkid 4 140 см Квітковий візерунок Сталевий каркас з покриттям Захисна прокладка 6 стійких мережевих полюсів
6 763 ₴
- Немає в наявності
- Код: 10028957
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Батут KLARFIT Rocketkid 4 140 см Квітковий візерунок Сталевий каркас з покриттям Захисна прокладка 6 стійких мережевих полюсів
Технічний опис:
Сталевий каркас з покриттям
6 стійких мережевих полюсів
Захисна прокладка
Якісні та безпечні шнури для банджі
Знімна захисна сітка
Висота рами: прибл. 35 см
Діаметр батута: 140 см
Обмеження ваги на батуті: 50 кг
Вага батута: 14 кг
Матеріал для стрибків: поліпропілен
Матеріал сітчастого полюса: сталь з порошковим покриттям
Підходить для дітей віком від 3 років
Підходить для зовнішнього використання
Зображення лише для ілюстрації

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Klarfit |
| Вага | 14 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рами батута | 35 см |
| Діаметр батута | 140 см |
| Кількість опор | 6 (шт) |
| Конструкція | Кругла |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Покриття труби каркаса | Без покриття |
| Розташування захисної сітки | Внутрішня |
| Стан | Новий |
| Тип | Батут |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 14 кг |
| Висота рами | 35 см |
| Гарантійний термін | 276 міс |
| Максимальна вага користувача | 50 кг |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Термін доставки | В наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 763 ₴





