
Зміцнювач м’язів живота Spartan Ab Lifter Easy ефективний підсилювач м’язів живота профіль рами: 27 мм 4 рівні складності
8 132 ₴
- Немає в наявності
- Код: S1515
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Зміцнювач м’язів живота Spartan Ab Lifter Easy ефективний підсилювач м’язів живота профіль рами: 27 мм 4 рівні складності
Конструкція виготовлена з міцного сталевого матеріалу, з каркасним профілем 27 мм, що гарантує високу стійкість та несучу здатність. Підсилювач м’язів черевного преса inSPORTline AB Lifter Easy також оснащений простим комп’ютером, який відображає найважливіші дані, такі як час, кількість імпульсів, кількість імпульсів за хвилину або спалені калорії. Інші переваги включають 4 рівні складності налаштування, м’які поролонові ролики, протиковзні ручки або можливість складання, завдяки чому ви можете легко сховати AB Lifter Easy за шафою, під ліжком або іншими місцями. Завдяки цим властивостям, підсилювач м’язів живота inSPORTline AB Lifter Easy став популярним інструментом для формування тіла, особливо м’язів живота.
Технічний опис:
ефективний підсилювач м’язів живота
стійка сталева конструкція
спеціальна обробка поверхні з підвищеною стійкістю
профіль рами: 27 мм
4 рівні складності (легкий, середній, важкий, екстремальний)
Світлодіодний комп’ютер
функції комп’ютера: час, кількість тягнень, калорій, кількість тяжок за хвилину
ручки проти ковзання
м’які поролонові валики
заходи проти ковзання ніг
механізм складання
діаметр балонів з пінопласту: 75 мм
розмір : L148 x W55 x H35 см (легка складність)
розмір зберігання: Д130 х Ш55 х В17 см
вантажопідйомність : 100 кг
вага : 8,5 кг
підходить для зміцнення живота, сідниць, зміцнення рук і стегон
призначений для домашнього використання

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spartan |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 8.5 кг |
| Колір | Червоний |
| М'язи, що тренуються | Прес, Спина |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Вільний вага |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 8,5 кг |
| Гарантійний термін | 296 міс |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна вага навантаження | 100 кг |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | Тренажер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 132 ₴











