
Тренажер для всього тіла inSPORTline AB Rider Ідеально підходить для зміцнення м’язів і поліпшення стану
3 987 ₴
- Немає в наявності
- Код: 21511
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тренажер для всього тіла inSPORTline AB Rider Ідеально підходить для зміцнення м’язів і поліпшення стану
Тренажер для всього тіла inSPORTline AB Rider також постачається з простим комп’ютером, який відображає час, повторення, калорії та повторення в хвилину. Існує також функція сканування, яка дозволяє послідовно відображати дані з інтервалом у кілька секунд. Управління машиною здійснюється за допомогою однієї кнопки. Все це робить тренажер для всього тіла inSPORTline AB Rider популярним і затребуваним домашнім пристроєм.
Технічний опис:
Ефективний тренажер для всього тіла
Стійка рама
Компактний розмір
Світло
Ідеально підходить для зміцнення м’язів і поліпшення стану
Ідеально підходить для зміцнення грудей, рук і ніг
Навантаження: 100 кг
Вага: 9,5 кг
Розміри: Д 91 см х Ш 42 см х В 128 см
Максимальна висота користувача: 190 см
Відображення на комп’ютері: час, повторення, калорії та повторення в хвилину, сканування (автоматичне перемикання індикаторів)
Живлення: 1 батарея АА
Призначений для домашнього використання

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 9.5 кг |
| Колір | Чорний |
| М'язи, що тренуються | Плечі, Ноги, Прес, Сідниці, Руки, Спина, Груди |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Вільний вага |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 9,5 кг |
| Гарантійний термін | 305 міс |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 100 кг |
| Матеріал | Сталь |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | Тренажер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 987 ₴










