
Батут із захисною сіткою та драбиною inSPORTline Flea 244 см стійка і міцна конструкція як для використання на повітрі
8 445 ₴
- Немає в наявності
- Код: 22275
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Батут із захисною сіткою та драбиною inSPORTline Flea 244 см стійка і міцна конструкція як для використання на повітрі
Безпечне задоволення для всієї родини! Ідеально підходить як для дітей, так і для їх батьків, батут inSPORTline Flea 244 см буде чудово виглядати у вашому саду. Міцна сталева конструкція витримує стихію та важке використання, а її вантажопідйомність 100 кг робить її придатною для користувачів різного віку. Щоб запобігти падінню користувачів із зони стрибків, батут обладнаний захисною сіткою висотою 150 см.
Інші елементи батута також гарантують безпеку. Пружини, що підтримують батут, заховані під захисним чохлом, а сітчасті стовпи оббиті пінопластовою гільзою. Драбина проти ковзання дозволяє безпечно заходити на батут, а вхід закріплюється не тільки на блискавці, але і на пряжках. Діаметр 244 см. Цей батут поміститься у вашому саду. Якщо ви хочете розважити неспокійних членів сім'ї (включаючи дорослих), батут inSPORTline Flea 244 см - найкращий вибір!
.jpg)
Технічний опис:
Батут вищої якості, придатний як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання
Включає всі функції безпеки
Підходить для домашнього використання
Загальна висота: 205 см
Відстань від землі: 55 см
Діаметр батута: 244 см
Діаметр області стрибка: 202 см
Матеріал рами: оцинкована сталь
Профіль рами: 38 мм x 1,2 мм
Розміри сходів: 60 х 31 см
Вантажопідйомність: 100 кг
Страхувальна сітка:
Висота: 150 см
Діаметр: 244 см
Матеріал: ПЕ (поліетилен)
Кількість елементів: 6
Після заповнення: пінопласт EPE, ПВХ.
Килимок для стрибків:
Анти-УФ
Кількість пружин: 48
Довжина пружини: 140 мм
Діаметр пружини: 3,1 мм
Матеріал: ПП (поліпропілен)
Матеріал покриття пружини: ПВХ + ПЕ
.jpg)

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рами батута | 55 см |
| Висота з сіткою | 205 см |
| Діаметр батута | 244 см |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Конструкція | Кругла |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Особливості | Наявність сходів, Всепогодность |
| Розташування захисної сітки | Внутрішня |
| Стан | Новий |
| Тип | Батут |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота батута | 205 см |
| Висота, см | 150 см |
| Гарантійний термін | 325 міс |
| Драбина | Да |
| Захисна сітка | Да |
| Кількість ніжок | 3 (bipod) |
| Кількість пружин (шт) | 48 |
| Максимальна вага навантаження | 100 кг |
| Матеріал | ПЕ |
| Термін доставки | В наявності |
- Ціна: 8 445 ₴











