-5%

Стрічка для сильного опору inSPORTline Rand XX Strong надає допомогу з підтягуваннями матеріал: поліестер, латекс
563 ₴
535 ₴
- Готово до відправки
- Код: 21707
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стрічка для сильного опору inSPORTline Rand XX Strong надає допомогу з підтягуваннями матеріал: поліестер, латекс
Завдяки своїй невеликій вазі та компактним розмірам, міцну тренувальну стрічку inSPORTline Rand XX легко переносити, а тому вона підходить не тільки для домашніх або тренувальних тренувань, а й для тренувань на відкритому повітрі. Пов'язка на голову виготовлена з високоякісних матеріалів - латексу, що забезпечує довговічність та гнучкість, та поліестеру, який надзвичайно зручний та не шкодить!
Технічний опис:
Надзвичайно гнучкий
Призначений для домашнього використання, тренажерного залу та на відкритому повітрі
Легко зберігати (займає мінімум місця)
Ефективний аксесуар для вправ
Надає допомогу з підтягуваннями
Міцність: 13 кг
Ширина: 3,3 см
Окружність: 208 см
Вага: 141г
Матеріал: поліестер, латекс

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 0.141 кг |
| Довжина | 208 см |
| Колір | Зелений |
| Конструкція | Стрічкова |
| Опір | 13 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальний |
| Тип навантаження | Розтягнення |
| Ширина | 3.3 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,141 кг |
| Гарантійний термін | 331 міс |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Матеріал | поліестер, латекс |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 535 ₴


