
Тренажер для преса inSPORTline AB Shaper функціональний тренажер, призначений для зміцнення м’язів живота, підвищення сили
2 458 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5499
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Тренажер для преса inSPORTline AB Shaper функціональний тренажер, призначений для зміцнення м’язів живота, підвищення сили
inSPORTline AB Shaper - це функціональний тренажер, призначений для зміцнення м’язів живота, підвищення фізичної підготовленості та зняття болю в спині. Колиска inSPORTline AB Shaper безпечна для хребта та суглобів, підтримує правильний рух та забезпечує рівномірний розподіл навантаження на міжхребцеві простори та суглоби. Пінний підголівник і зручний килимок гарантують комфортне тренування. Практичний, простий у використанні складний механізм економить простір, коли обладнання не використовується. Розвивайте свій прес з підставкою AB Shaper!
Технічний опис:
Високоякісна металева конструкція
Нековзні ручки
М'який підголівник
Зручний килимок
Можливість переміщення ручок для зберігання (ручки витягуються і повертаються на 90 °)
Розміри: довжина 95 см x ширина 60 см x висота 53,5 см
Вантажопідйомність: 120 кг
Призначений для домашнього використання
Ідеальний засіб для зміцнення м’язів живота
Вага: 1,7 кг

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 1.7 кг |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Вільний вага |
| Стан | Новий |
| Тип | Тренажер для преса |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1,7 кг |
| Гарантійний термін | 392 міс |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 120 кг |
| Матеріал | немає данних |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
- Ціна: 2 458 ₴





