
Надувний гімнастичний килимок inSPORTline Aircase 280x140x20 см. дивовижний аксесуар, який дозволяє займатися вдома
19 882 ₴
- Немає в наявності
- Код: 23353
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Надувний гімнастичний килимок inSPORTline Aircase 280x140x20 см. дивовижний аксесуар, який дозволяє займатися вдома
Завдяки міцному матеріалу Drop Stitch і посиленим швам він зберігає форму і поглинає удари. Його товщина 20 сантиметрів, тому ви завжди можете безпечно приземлитися. Однак, якщо вам потрібно більше підкладки, просто покладіть більше килимків один на одного. Оскільки килимок має неймовірно високу вантажопідйомність (300 кг), вам не доведеться турбуватися про його пошкодження.
Є можливість придбати двосторонній ремінь на липучці, який дозволяє з’єднати килимок з іншим і розширити зону вправ.
Надувний килимок inSPORTline Aircase, який підходить для всіх видів спорту та відпочинку, забезпечить вам безпеку та розваги. Просто надуйте килимок і потренуйтеся на ньому в спортзалі або в саду. А коли закінчите, можете піти на пляж і відпочити на ньому.
Технічний опис:
Килимок підходить для всіх видів спорту та відпочинку
Ідеально підходить як для фізичних вправ, так і для відпочинку біля води
Міцний і гнучкий матеріал з посиленими швами
Середня лінія товщиною 10 см
2 міцні ручки з боків
Після надуття його можна згорнути і зберігати в сумці
Підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання
Довжина: 280 см
Ширина: 140 см
Товщина: 20 см
Вантажопідйомність: 300 кг
Матеріал: ПВХ Drop Stitch (шари, з'єднані великою кількістю нейлонових волокон)
Ідеальний тиск: 1,5-2 PSI = 0,1-0,14 BAR (при використанні ручного/ножного насоса; електричний насос не надуває килимок)
Насос не входить у вартість

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Чехія |
| Довжина | 280 см |
| Колір | Синій |
| Матеріал чохла | ПВХ |
| Стан | Новий |
| Тип | Гімнастичний мат |
| Товщина | 20 см |
| Ширина | 140 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 422 міс |
| Термін доставки | В наявності |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 882 ₴










