
Багатоцільова станція для підтягувань inSPORTline Power Tower PT300 довжина 150 см х ширина 125 см х висота 211 см
17 111 ₴
- Немає в наявності
- Код: 20615
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Багатоцільова станція для підтягувань inSPORTline Power Tower PT300 довжина 150 см х ширина 125 см х висота 211 см
Станція багатоцільова для підтягувань inSPORTline Power Tower PT300 є ідеальним способом тренування всього тіла за допомогою власної ваги. Міцна сталева рама (профіль 50 x 50 мм) є надзвичайно довговічною та стабільною. Діаметром 25 мм штанга для підтягувань має протиковзні ручки для міцного утримання.
Є також нижні рукоятки для віджимань, щоб ви могли привести в тонус трицепси і м’язи грудей. Бруси, навпаки, дозволять вам зосередитися на підтягуванні преса. Інші переваги включають м'яку підкладку та високу вагу. Все вищесказане робить багатоцільову штангу для підтягувань inSPORTline Power Tower PT300 потрібним і популярним продуктом домашнього використання.
Технічний опис:
- Міцна сталева рама
- Відмінна стійкість
- Стійке покриття
- Десятки варіантів вправ
- Протиковзні ручки
- Основу можна прикріпити до землі
- М'яка підкладка
- Ергономічна спинка
- Увага до дрібниць
- Нижні ручки для віджимань
- Багатофункціональна планка для підтягувань
- Підтримуючі накладки для присідань
- Довжина штанги для підтягувань: 150 см
- Профіль каркаса: 50 х 50 мм
- Діаметр ручки: 25 мм
- Розміри: довжина 150 см х ширина 125 см х висота 211 см
- Вага: 48 кг
- Гранична вага: 140 кг
- Підходить для домашнього використання

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 48 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Максимальна вага користувача | 140 кг |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Турнік + бруси |
| Тип кріплення | Не вимагає кріплення |
| Колір | Сірий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 48 кг |
| Гарантійний термін | 459 міс |
| Довжина, см | 150 см |
| Клас | Для дому |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 140 кг |
| Призначення | трицепс, грудей |
| Термін доставки | В наявності |
| Ширина, см | 125 см |
- Ціна: 17 111 ₴








