
Турнік настінний/стельовий K-SPORT MONKEYBAR KSSL040 просте і компактне, але дуже універсальне спорядження
4 846 ₴
- Немає в наявності
- Код: KS-183
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Турнік настінний/стельовий K-SPORT MONKEYBAR KSSL040 просте і компактне, але дуже універсальне спорядження
Ви можете встановити цей геніальний турнік та драбину разом на стіні чи стелі. Це просте і компактне, але дуже універсальне спорядження, яке дозволяє використовувати кілька десятків різних методів захоплення. Ефект? Ефективне та різноманітне тренування верхніх кінцівок, грудей, спини, живота та ніг.

- розміри: 1100x570-650x235 мм (на стіну) 1100x470-550x430 мм (на устілці)
- максимальне навантаження: 200 кг
- профіль 40х40х2 мм
- регулювання розширення в межах 10 см
- кріпиться 8 розширювальними шпильками
- 6 нековзких ручок
- виготовлена з високоякісної польської сталі
- порошкове покриття

Наш спортивний турнік можна закріпити на стіні або стелі. Ви можете легко відрегулювати висоту штанги до стіни відповідно до зростання користувача. як? Просто відкрутіть кілька гвинтів і поверніть драбину на 180°, щоб полегшити доступ до окремих ручок. Регулювання подовження дозволяє контролювати відстань від стіни, щоб забезпечити свободу рухів. Змонтувавши штангу з драбиною на стелі, можна також регулювати відстань драбини від підлоги. Ним легко можуть користуватися люди різного зросту, не демонтуючи весь пристрій. Наш monkeybar - ідеальне рішення для домашніх тренажерних залів!

Як тренуватися з нашим обладнанням? Просто як вам це подобається! Є багато комбінацій. Кожен наступний прийом хвата дозволяє зосередити тренувальну силу на обраних групах м'язів, що підвищує ефективність вправ. Ви також можете легко перетворити штангу на вішалку для боксерських аксесуарів - просто прикріпіть відповідне обладнання до колеса.

Розробляючи цей пристрій, ми подбали про його безпеку. Ми знаємо, що ви дбаєте про безтравматичне навчання та безпеку всіх домочадців, які користуються вашим обладнанням. Тому внутрішній профіль в нашій драбині тримається подвійним замком: натискним гвинтом і металевим штифтом. Планка кріпиться до стіни або стелі на восьми міцних розширювальних шпильках, а чотири міцних листа товщиною 3 мм стабілізують раму пристрою та запобігають вібрації. Це рішення - гарантія безпечних тренувань вдома!

Штанга для підтягувань - обладнання для людей з фантазією! Кожен наступний прийом хвата дозволяє зосередити тренувальну силу на обраних групах м'язів, що підвищує ефективність.

Немає вдома необхідних інструментів для складання обладнання? У K-SPORT це не проблема. Ми підготували спеціальні гайкові ключі, які можна придбати окремо, з трьома відстанями - 13 мм, 17 мм і 19 мм, завдяки яким ви зможете легко з'єднати наше обладнання.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | K-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Доросла |
| Колір | Червоний |
| Конструкція | Стельова |
| Максимальна вага користувача | 200 кг |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Турнік |
| Тип кріплення | Стельове |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 640 міс |
| Вага (кг) | 12 кг |
| Клас | Для дому |
| Ширина, см | немає даних |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Довжина, см | 110 см |
| Максимальна вага навантаження | 200 кг |
| Висота, см | 23,5 см |
| Країна-виробник | Польща |
- Ціна: 4 846 ₴




