
Регульована лава для тренування зі штангою K-SPORT KSG003 макс. навантаження 350 кг регулювання сидіння 3 градуси
11 465 ₴
10 892 ₴
- В наявності
- Код: KS-362
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Регульована лава для тренування зі штангою K-SPORT KSG003 макс. навантаження 350 кг регулювання сидіння 3 градуси
Серія KSG - це спеціальна, посилена серія спортивного обладнання, більшість з яких базується на рішеннях, виготовлених з товстого гнутого листового металу. Кожен вигин додає певному елементу жорсткості, тому загальна максимальна вантажопідйомність нашої лавки задовольнить навіть професіоналів.

- макс. навантаження 350 кг
- регулювання сидіння 3 градуси
- Регулювання спинки 10 градусів
- покриття преміум класу
- виготовлена з високоякісної польської сталі
- порошкове покриття
- протиковзкі ніжки
- колеса для зручності транспортування лавки
- вага: 28 кг

Стабільна конструкція, заснована на великих однорідних елементах із гнутого листового металу, забезпечує жорстке та надійне з’єднання, яке разом із кульковими підшипниками забезпечує належну плавність регулювання. Якщо Вам важлива якість - обирайте цю модель.

Стійка конструкція повинна важити. Але є рішення, коли мова йде про мобільність, і це колеса. У цій моделі вони є в кожному комплекті за замовчуванням, а ручка спереду дозволить зручно піднімати лавку. Ви дбаєте про комфорт використання? Це лавка для вас.

Регулювання спинки пропонує до 10 рівнів найпопулярніших налаштувань - ви обов'язково підберете правильний для себе - в тому числі з негативним нахилом. Сидіння має три рівні налаштування: горизонтальний, невеликий нахил і збільшений хід.

Товста майже двосантиметрова плита МДФ (ДВП середньої щільності) у поєднанні з губкою відповідної товщини та екологічною шкірою – рішення, яке прослужить роками. Все це легко використовувати та чистити - просто протріть його вологою ганчіркою, і готово.

Спеціально для вас Dump Brzuch підготував огляди техніки! Перевірте обладнання в дії!
Кожне обладнання повинно мати правильно підібрані ніжки. чому Тому що це перший елемент, який «з’єднує» землю з конструкцією. Якщо є якісь нерівності, вони обов'язково вплинуть на комфорт використання. Наші товсті та гумові. Вони вводять допуск на нерівності в кілька мм, тому ви не повинні відчувати нерівності навіть у приміщенні з сирого бетону.


| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 350 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 28 кг |
| Гарантійний термін | 659 міс |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 350 кг |
| Матеріал | обшивка преміум класу |
| Наявність спинки | Да |
- Ціна: 10 892 ₴









