
Складана багааторегульована лава MS-L114 2.0 — Marbo Sport максимальне навантаження 250 кг регулювання положення сидіння-2
8 631 ₴
- Немає в наявності
- Код: MR-29381
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Складана багааторегульована лава MS-L114 2.0 — Marbo Sport максимальне навантаження 250 кг регулювання положення сидіння-2
Складна тренажерна лава MS-L114 2.0 від Marbo Sport є ідеальним доповненням до вашого домашнього тренажерного залу - незалежно від того, скільки місць вам потрібно для організації. Це однозначно полегшити його транспортування, оскільки ви можете упакувати його в автомобіль, не розбираючи.
Регулювання спинки та сидіння
Кут під час виконання вправ має значення - тренуєтеся ви з гантелями, гантелями або тренуєтеся без аксесуарів. Правильно підібравши його, ви можете зосередитися на тренуванні потенційних груп м’язів і мінімізувати ризик отримання травми.
Тому наша тренажерна лава має подвійне регулювання - сидіння (2 положення) і спинки (8 положення). Розташуйте їх один раз одного так, як вам потрібно.
Легке розширення за допомогою додаткових аксесуарів
Посилена оббивка - більше немає натирання
Оббивка в пристроях Marbo Sport вже давно забезпечує максимальний комфорт під час тренувань і чудовий зовнішній вигляд. У цій лавці ми підбали про те, щоб покриття роками зберігало ідеальний стан . Секрет успіху досягається в його додатковому посиленні на спинці - на місці, де можна побачити потертость, ми поклали додатковий шар суцільної штучної шкіри з нашим логотипом.
Ніжки з армованої гумової суміші - більша стійкість і безпека підлоги.Використана гумова суміш робить лаву стійкою на місці та не рухається , навіть коли ви виконуєте дуже інтенсивні вправи. Це робить вашу безпеку та тренування комфортними.Крім того, ніжки запобігають підряпинам підлоги , на якому стоїть тренажер - це важливо, якщо ви використовуєте його, наприклад, у маленькій квартирі.
Серія Semi-Pro 2.0 - нове покоління бестселерів
Semi-Pro 2.0 — це нова серія пристроїв і аксесуарів Marbo Sport, розроблена для досвідчених домашніх користувачів.
Це нова частина культової серії Semi-Pro в оновленій і вдосконаленій версії. Відомі якість, ергономічність і стабільність дали новий дизайн. Елегантна чорна оббивка в поєднанні з тонкими деталями сріблястих і сталевих відтінків, а також непомітним логотипом є квінтесенцією сучасного стилю.
Машини справляють чудові враження та виглядають надзвичайно професійно - вони ще стабільніші, безпечніші та ергономічніші.
Широкий асортимент приладів включає обладнання для силових вправ і вправ на витривалість, з обтяжками і без, що формують різні групи м'язів. Машини забезпечують точний і широкий режим регулювання. Це дозволяє адаптувати їх до потреб навчання кожного користувача.
Обладнання можна легко комбінувати - таким чином створені компактні та цільні набори для професійних вправ. Це чудовий вибір для людей, який щодня відбувається більш інтенсивно та просунути тренування.
Технічні дані
Висота-45 см
Ширина — 45 см
Довжина-113 см, 133 см (при куті опори 0°)
Розміри спинки-81 х 27 см
Розміри сидіння-30 х 27 см
Ваги — 18 кг
Регулювання положення сидіння-2 (0°, -22°)
Регулювання спинки-8 предметів (85° 65° 52° 40° 29° 16° 0° -22°)
Максимальне навантаження - 250 кг
профілі-50х50х2 мм
матеріал-сталь

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marbo Sport |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 250 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 18 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 250 кг |
| Матеріал | сталь, ПВХ, ПУ |
| Наявність спинки | Да |
| Розмір сидіння | 30 х 27 см |
| Розмір спинки | 81 х 27 см |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Предоплата 10% |
| Ширина, см | 45 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 631 ₴


