
Екошопер BookOpt BK4005 Л.Українка "Ні! я жив! я буду вічно жити! я в серці маю те, що не вмирає " (Мавка) щільний матеріал
194 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: BK4005
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Екошопер BookOpt BK4005 Л.Українка "Ні! я жив! я буду вічно жити! я в серці маю те, що не вмирає " (Мавка) щільний матеріал

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bookopt |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 400 мм |
| Візерунки і принти | Інше |
| Довжина ручок | 300 мм |
| Ергономічні ручки | Так |
| Колір | Бежевий |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальна вага | 20 кг |
| Підкладка | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Шопер |
| Тип застежки | Без застібки |
| Тип тканини | Бавовна |
| Ширина | 385 мм |
| Щільність | 210 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 194 ₴











