-23%

Екошопер BookOpt ВК4060 Кольорові метелики в любові бежевий щільний матеріал, якісне пошиття, місткий розмір з довгими ручками
320 ₴
245 ₴
- Готово до відправки
- Код: ВК4060
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Екошопер BookOpt ВК4060 Кольорові метелики в любові бежевий щільний матеріал, якісне пошиття, місткий розмір з довгими ручками

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bookopt |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 410 мм |
| Візерунки і принти | Інше |
| Довжина ручок | 300 мм |
| Ергономічні ручки | Так |
| Колір | Бежевий |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальна вага | 20 кг |
| Підкладка | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Шопер |
| Тип застежки | Без застібки |
| Тип тканини | Бавовна |
| Ширина | 380 мм |
| Щільність | 210 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 245 ₴











