
Термогігрометр Technoline WS9455 White (WS9455) електронний, цифровий, монохромний, для встановлення на стіл або стіну
1 197 ₴
- Немає в наявності
- Код: DAS302453
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Термогігрометр Technoline WS9455 White (WS9455) електронний, цифровий, монохромний, для встановлення на стіл або стіну
Technoline WS9455 White це термогігрометр з мінімалістичним дизайном, годинником і календарем. Його особливістю є можливість перемикання відображення годинника або температури і вологості на основному екрані великими цифрами, а додаткові данні будуть відображатися внизу екрана. Термогігрометр може кріпитися на стіну, встановлюватися на горизонтальну поверхню та може кріпитися на сталеві поверхні за допомогою вбудованих магнітів. Також в комплекті є самоклеюче кріплення для місць, де не можливо просвердлити отвір.
Перед першим запуском необхідно дістати ізоляційну плівку в батарейному відсіку
Функції:
Годинник:
- Механізм: електронний, цифровий
- Формат часу: 12/24 г
- Точність ходу годинника: +/- 30 сек/міс
Температура в приміщенні:
- Одиниці виміру: ºС/° F
- Діапазон виміру: від -9.9°C до +50°C (від +14°F до +122°F)
- Дискретність виміру: 0.1°C
- Точність виміру: +/- 1C°
- Реєстрація та відображення мінімальних і максимальних значень температури
Вологість в приміщенні:
- Одиниці виміру: % RH
- Діапазон виміру: від 20% до 95%
- Дискретність виміру: 1%
- Точність виміру: +/-5%
- Реєстрація та відображення мінімальних і максимальних значень відносної вологості
Календар:
- Відображення: дати / місяця / дня тижня на англійській, німецькій, французькій, іспанській, італійській, голландській чи данській мові
- Календарь пролонгований до 2099 року
Характеристики і комплектація:
Дисплей:
- Розмір циферблата: 95x39 мм;
- Колір дисплея: монохромний;
Особливості конструкції:
- Перемикання відображення температури і вологості або годинника на основному екрані
- Збереження мінімальних і максимальних значень температури і вологості за добу
- Вбудований годинник і календар
- Матеріал корпусу: пластик
- Встановлення: на столі, на стіні, або на магніті
- Колір корпуса: White (білий)
Живлення:
- Термогігрометр: батарейки CR2032 3V х 1 шт;
Комплектація:
- Термогігрометр
- Батарейка CR2032 3V х 1 шт;
- Інструкція українською мовою
Розміри і вага:
- Розміри термогігрометра без упаковки, мм: 107х55х13
- Розміри в упаковці, мм: 113х62х30
- Вага термогігрометра без упаковки, кг: 0.068
- Вага в упаковці, кг: 0.090
Термін гарантії: 1 рік
Виробник: Technoline (Germany)

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technoline |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Одиниця вимірювання вологості | % |
| Одиниця вимірювання температури | °С/°F |
| Максимальне значення вологості | 95 |
| Максимальне значення температури | 50 |
| Мінімальне значення вологості | 20 |
| Мінімальне значення температури | -10 |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Похибка, +/- | 1 % |
| Тип | Термогігрометр |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 80 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0.090 |
| Вага (кг) | 0.068 |
| Тип | Електронний |
| Вимірювана вологість в приміщенні Min/Max | 20/95 % |
| Вимірювана температура в приміщенні Min/Max | -9,9°C/+50°C (+14°F/+122°F) |
| Гарантія | 12 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Дисплей | РК Монохромній |
| Додатково | Збереження погодних значень|Календар|Часи |
| Живлення станція/датчик | Термогігрометр: батарейка CR2032 3V х 1 шт; |
| Комплектація | Термогігрометр; Батарейка CR2032 3V х 1 шт; Інструкція на українській мові; |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Метео вимірювання | Внутрішня вологість, Внутрішня температура |
| Призначення | Кімнатний |
| Наявність | В наявності |
| Розміри | 107х55х13 мм |
| Розміри в упаковці | 113х62х30 мм |
| Спосіб встановлення | Настільний, Настінний, Універсальний |
| Точність вимірювання температури, ± | +/-1°С |
| Точність вимірювання відносної вологості | +/-5 % |
| Фіксація Min/Max значень відносної вологості | Є |
| Фіксація Min/Max значень температури | Є |
| Колір | Білий |
| Ціна | 1008 |
| Штрихкод | 4029665094557 |
- Ціна: 1 197 ₴



