
Турнік настінний Newt Wide Pro 3 в 1 білий, сталева конструкція, ширина перекладини 110 см, навантаження до 300 кг
1 385 ₴
- Готово до відправки
- Код: NE-TR-17W
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Турнік настінний Newt Wide Pro 3 в 1 білий, сталева конструкція, ширина перекладини 110 см, навантаження до 300 кг
Турнік настінний Newt Wide Pro 3 в 1 білий NE-TR-17W – це модель класичного турніка 3 в 1 для підтягувань різними хватами. Дуже добре підходить для використання в домашніх умовах. Дана модель відрізняється високою надійністю і міцністю конструкції. Турнік має збірну конструкцію, допустиме навантаження 300 кг. Відмітна особливість моделі – перекладина шириною 110 см, що своєю чергою дозволяє ставити руки на будь-якій зручній відстані для підтягувань, а також можливістю використання різноманітних варіацій вузького хвату. З турніком настінним Newt Wide Pro 3 в 1 можливо прокачувати основні групи м’язів, підтягуючись стандартним або широким хватом, також можна використовувати вузький, паралельний хват, а також хвати під кутом. Унікальні неопренові ручки в місцях хвата забезпечують ідеальний розмір хвата, відсутність мозолів і комфорт при заняттях.
Турнік призначений для:
- підтягування середнім хватом;
- підтягування зворотним хватом;
- підтягування широким хватом;
- підтягування вузьким, паралельним хватом;
- підтягування хватом під кутом.
Особливості: міцна сталева конструкція, надійне кріплення до стіни – 4 анкери (в комплект не входять), зйомна перекладина.
Характеристики:
Ширина поперечини – 110 см.
Винос від стіни – 42 см.
Висота – 40 см.
Діаметр перекладини – 27 мм (стінка 2.5 мм).
Основа: труба 40 × 40, товщина стінки 2.5 мм.
Перекладина кріпиться до основи двома болтами.
Вага виробу – 7 кг.
Допустиме навантаження – 300 кг.
Колір: білий.
Гарантія: 12 міс.
Виробник: Newt.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Newt |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 7 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Конструкція | Настінна |
| Максимальна вага користувача | 300 кг |
| Матеріал | Метал |
| Відстань від стіни | 42 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Турнік |
| Тип кріплення | До стіни |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 385 ₴


