
Турнік настінний Newt чорний, ширина хвата 52 см, основа труба 40*40, товщина стінки 3 мм, кріплення 4 точки
1 069 ₴
- Готово до відправки
- Код: NE-TR-20-B
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Турнік настінний Newt чорний, ширина хвата 52 см, основа труба 40*40, товщина стінки 3 мм, кріплення 4 точки
Турнік настінний Newt – це компактна модель класичного турніка. Дуже добре підходить для використання в домашніх умовах. З турніком настінним Newt можливо прокачувати найширші м’язи спини, прес, трапецієподібні м’язи, передні дельти, середні дельти, передпліччя, поперекові м’язи, груди, біцепси, трицепс, задні дельти. Кріплення до стіни – 4 анкери (в комплект не входять).
Характеристики:
Ширина хвата – 52 см (ширина по габаритах 64 см), винос від стіни – 42 см.
Діаметр перекладини – 27 мм, стінка 3 мм.
Підстава труба 40 × 40 товщина стінки 3 мм.
Колір чорний.
Вага виробу – 3 кг.
Допустиме навантаження – 150 кг.
Гарантія: 12 міс.
Виробник: Newt.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Newt |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Конструкція | Настінна |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Матеріал | Метал |
| Відстань від стіни | 42 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Турнік |
| Тип кріплення | До стіни |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 069 ₴


