
Пади V`Noks Aria White (2 шт.) кріпляться на руці за допомогою зворотної липучки для найкращої фіксації
5 111 ₴
- Готово до відправки
- Код: 60198
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Пади V`Noks Aria White (2 шт.) кріпляться на руці за допомогою зворотної липучки для найкращої фіксації
Пади V`Noks Aria White (2 шт.)
Пади V`Noks (Вінокс) Aria White – незамінний снаряд для відпрацювання всіх ударів - прямі удари, хуки, аперкоти, розворотні та всі MMA удари. Допомагають відточувати ударну техніку, удосконалювати швидкість завдання ударів під час роботи в парі.
Пади V`Noks Aria White виконані з натуральної шкіри Nappa, що гарантує тривалу службу та стійкість до зовнішніх пошкоджень при інтенсивному використанні. Даний інвентар витримає відпрацювання навіть найсильніших ударів ногами та руками. Завдяки спеціальному пінно-гелевому наповнювачу максимально гаситься сила удару. При цьому пади V`Noks Aria White мають ультралегку вагу, яка забезпечує максимальний комфорт та зручність для рук тренера, а вигнута форма дає анатомічно правильну позицію рук та найкраще поглинання ударів.
На задній частині пади вбудована додаткова вставка з перфорованої шкіри з пом'якшувальною подушкою для додаткового комфорту та пом'якшення ударів.
Пади V`Noks (Вінокс) Aria White кріпляться на руці за допомогою зворотної липучки для найкращої фіксації. Таким чином виключається ймовірність самовільного розстібання та надійно фіксують інвентар на руках тренера.
Габарити виробу: висота 36см, ширина 20 см, глибина 8,5 см.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | V'Noks |
| Довжина | 36 см |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Лападани |
| Товщина | 8.5 см |
| Форма | Гнута |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фіксація | потрійна фіксація складається з ручки та двох зворотних липучок |
| <delivery | Да |
| Розмір | 36 см x 20 см x 8.5см |
| наповнення пед | сучасний з-х шаровий пінно-гелевий наповнювач |
- Ціна: 5 111 ₴






