
Орбітрек S-force VNK максимальна вага користувача становить 182 кг конструкція без шнура, а також наявність роликів
141 022 ₴
- Готово до відправки
- Код: CS024
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Орбітрек S-force VNK максимальна вага користувача становить 182 кг конструкція без шнура, а також наявність роликів
Орбітрек S-force VNK – це професійне європейське обладнання. Надійна конструкція тренажера забезпечить тривалий термін служби навіть під час інтенсивних занять в умовах тренажерного залу.
Безшумна система магнітного опору зі спеціально розробленою траєкторією руху педалей, забезпечує плавність та високу інтенсивність тренування.
Магнітний опір ускладнює роботу спортсмена, забезпечуючи необхідну ефективність тренування.
Орбітрек має 5 рівнів механічного регулювання навантаження.
За рахунок мультипозиційного керма спортсмен з легкістю зможе змінювати хват і положення тіла під час тренування.
Для контролю та корекції тренувального процесу на РК дисплей виводяться такі параметри: час, відстань, SPM (кроки за хвилину), кроки, частота серцевих скорочень, калорії (з ремінцем серцевого ритму).
Довжина кроку становить 92 см.
Конструкція без шнура, а також наявність роликів транспортування, дозволяє без проблем переміщати тренажер.
Максимальна вага користувача становить 182 кг.
Габаритний розмір тренажера 1820*690*1660 мм.
Вага - 132 кг.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VNK |
| Вага | 132 кг |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Максимальна вага користувача | 182 кг |
| Максимальна довжина кроку | 92 см |
| Призначення | Професійне |
| Система навантаження | Механічна |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| <delivery | Да |
| Вага користувача | до 182 кг |
| Тип | Орбітрек |
| Дисплей | ЖК дисплей |
| Довжина кроку | 92 см |
| Матеріал | Сталь/пластик |
| Особливості | Транспортувальні колеса. Мультипозиційне кермо. |
| Показ дисплея | Час, відстань, SPM (кроки за хвилину), кроки, частота серцевих скорочень, калорії (з ремінцем серцевого ритму) |
| Рівні навантаження | 5 рівнів механічного регулювання навантаження |
| Тип | Магнітний |
- Ціна: 141 022 ₴


