
Ракетка боксерська V`Noks Primo Air (2 шт) максимально убезпечити від травм зап'ястя, ліктя та кисті під час тренувань
1 768 ₴
1 360 ₴
- Готово до відправки
- Код: 60216
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Ракетка боксерська V`Noks Primo Air (2 шт) максимально убезпечити від травм зап'ястя, ліктя та кисті під час тренувань
Ракетка боксерська V`Noks Primo Air
Ракетка боксерська V`Noks Primo Air абсолютно нова, допрацьована модель. Виготовлена із високоякісної синтетичної шкіри.
За рахунок багатошарового наповнювача VPGel, сила удару відмінно поглинається. В основу конструкції ракетки інтегрований металевий каркас для максимальної надійності та довговічності конструкції. Зовнішній м'який шар наповнювача зробить тренування ще комфортнішим для спортсмена.
Завдяки своїй формі тренер може себе максимально убезпечити від травм зап'ястя, ліктя та кисті під час щоденних тренувань.
Зручна для хвата ручка обладнана петлею, завдяки чому навіть після сильних ударів снаряд залишатиметься з Вами, а не буде вибитий з рук.
Розмір ракетки – 35*20*5 см (ручка 14 см).
У комплекті 2 шт.
Якщо Ви хочете підвищити показники спортсменів у тренувальному процесі та убезпечити себе під час щоденних тренувань, Вам варто купити ракетку боксерську V`Noks Primo Air.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | V'Noks |
| Довжина | 35 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Ракетка |
| Товщина | 5 см |
| Форма | Пряма |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фіксація | петля |
| <delivery | Да |
| Розмір | 35 см x 20 см х 5 см |
| У комплекті | 2 шт |
| наповнення лапи | багатошаровий пінно-гелевий наповнювач |
| форма лапи | у вигляді ракетки |
- Ціна: 1 360 ₴







