
Еспандер стрічка EasyFit з петлями для тренувань жовтий (MEDIUM) лучшая цена с быстрой доставкой по Украине
139 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: EF-1683-Y
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Еспандер стрічка EasyFit з петлями для тренувань жовтий (MEDIUM) лучшая цена с быстрой доставкой по Украине
Стрічковий еспандер EasyFit – це зручний тренажер, який поєднує компактність і ефективність для занять пілатесом і фітнесом. Цей еспандер-стрічка з пронумерованими петлями дозволяє регулювати рівень опору та цілеспрямовано навантажувати різні м'язові групи. Вона допомагає покращити координацію, гнучкість та витривалість.
- Переваги стрічкового еспандера з петлями EasyFit:
Компактний розмір робить його зручним для використання вдома, в офісі чи подорожах.
Ізольоване навантаження дозволяє ефективно тренувати різні групи м'язів, включаючи руки, ноги, торс та сідниці.
8 пронумерованих петель полегшують налаштування рівня опору для кожної вправи.
Допомагає привести м'язи у тонус, покращити форму тіла та спалити калорії.
Підходить для різних рівнів підготовки, від початківців до досвідчених спортсменів.
Зручно інтегрувати до різноманітних програм тренувань, включаючи пілатес, фітнес, аеробіку, йогу, а також у силові види спорту.
Характеристики еспандера для тренувань з петлямиEasyFit:
- Матеріал: поліестер та еластан
- Довжина: 90 см
- Ширина: 4 см
- рівень навантаження: Medium
Відтінок кольору зображення товару на фото можуть незначно відрізнятися від фактичного.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EasyFit |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.1 кг |
| Довжина | 90 см |
| Конструкція | Стрічкова |
| Стан | Новий |
| Тип | Кистьовий |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 4 см |
- Ціна: 139 ₴





