
Масажний м'ячик EasyFit Goober з шипами червоний М’яч для самомасажу для ніг і рук та точкового масажу
109 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: EF-1072-R
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Масажний м'ячик EasyFit Goober з шипами червоний М’яч для самомасажу для ніг і рук та точкового масажу
Масажний м’яч подвійний арахіс EasyFit є ефективним засобом для розслаблення м'язів і зняттям стресу, який можна використовувати щодня. Завдяки своїй унікальній структурі з шипованою поверхнею, він стимулює нервові закінчення, сприяє покращенню кровообігу та активізації кровотоку. При виконанні вправ із цим мфр м’ячом відбувається інтенсивна робота з глибокими м'язовими структурами.
- Масажний м’ячик EasyFit легко вміщується в кишеню, що дозволяє використовувати його скрізь: вдома, на роботі, у транспорті чи залі під час перерви. Він особливо ефективний у реабілітаційних та лікувальних цілях. Крім того, цей масажер виготовлений з ПВХ і не має неприємного запаху.
- Показання для використання масажного м'ячика Goober EasyFit:
Процедури лікувального та профілактичного масажу для всіх областей тіла.
Відновлення чутливості нервових закінчень після операцій та травм.
Підвищення кровообігу та стимуляція обмінних процесів у сфері застосування.
Зменшення напруги та стресу, забезпечення розслаблення.
Характеристики подвійного шипованого м'яча для масажу Goober EasyFit:
- Матеріал: PVC
- Довжина: 16 см
- Ширина: 6,5 см
Колір червоний
Товари EasyFit – це ефективність та довговічність, зручність та сучасний дизайн, увага до деталей та побажань користувачів. Всі вироби перед надходженням у продаж тестуються протягом одного до шести місяців в умовах активної, практично цілодобової експлуатації в спортивному залі. Такі випробування дозволяють без огляду рекомендувати спортивний інвентар для екстремальних умов використання!
Відтінок кольору зображення товару на фото можуть незначно відрізнятися від фактичного.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EasyFit |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Тип | Кільце для йоги |
| Матеріал | PVC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вібраційний масаж | Немає |
| Круглий наконечник | Немає |
| Форма | Куля |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 65 мм |
| Вага | 0.5 кг |
| Довжина: | 160 см |
| Основні | |
| Сфера застосування масажера | Усе тіло |
- Ціна: 109 ₴




