
Масажний м'ячик EasyFit Goober з шипами фіолетовий М’яч для самомасажу для ніг і рук та точкового масажу
109 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: EF-1072-V
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Масажний м'ячик EasyFit Goober з шипами фіолетовий М’яч для самомасажу для ніг і рук та точкового масажу
Масажний м’яч подвійний арахіс EasyFit є ефективним засобом для розслаблення м'язів і зниження стресу, призначений для щоденного використання. Його особлива шипована текстура стимулює нервові закінчення, сприяє поліпшенню кровообігу та активації кровотоку. При виконанні вправ з цим масажним м’ячиком арахісом беруть активну участь глибокі шари м’язів та фасцій.
- Розміри масажного м’ячика дозволяють носити його з собою з собою навіть у кишені та використовувати у будь-якому місці: вдома, на роботі, у транспорті чи залі під час перерви. Він особливо цінний у реабілітації та лікуванні. Масажер виготовлений з ПВХ.
- Показання для використання масажного м'ячика Goober EasyFit:
Масаж, спрямований на лікування та профілактику проблем, охоплює всі частини тіла.
Відновлення чутливості нервових закінчень після травматичних ушкоджень та операцій.
Поліпшення кровообігу та активація обмінних процесів у зоні масажу.
Надання розслаблення та зняття стресу завдяки масажу.
Характеристики подвійного шипованого м'яча для масажу Goober EasyFit:
- Матеріал: PVC
- Довжина: 16 см
- Ширина: 6,5 см
Колір фіолетовий
Товари EasyFit – це ефективність та довговічність, зручність та сучасний дизайн, увага до деталей та побажань користувачів. Всі вироби перед надходженням у продаж тестуються протягом одного до шести місяців в умовах активної, практично цілодобової експлуатації в спортивному залі. Такі випробування дозволяють без огляду рекомендувати спортивний інвентар для екстремальних умов використання!
Відтінок кольору зображення товару на фото можуть незначно відрізнятися від фактичного.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EasyFit |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 6.5 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Паличка |
| Круглий накінечник | Так |
| Вібраційний масаж | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Колесо для йоги |
| Вага | 0.5 кг |
| Довжина: | 16 см |
- Ціна: 109 ₴




