
Баскетбольний щит Garlando Boston (BA-10) із міцного пластику товщиною 30 мм із подвійними стінками та ребрами жорсткості.
4 099 ₴
- Готово до відправки
- Код: 929825
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Баскетбольний щит Garlando Boston (BA-10) із міцного пластику товщиною 30 мм із подвійними стінками та ребрами жорсткості.
Garlando Boston (BA-10) - настінний баскетбольний щит відмінної якості, офіційного розміру, призначений для активного відпочинку та розваг. Щит ідеально підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання.
Особливості:
- Виконаний із міцного пластику товщиною 30 мм із подвійними стінками та ребрами жорсткості.
- Оснащений стабілізуючими металевими стрижнями на задній частині для надійного кріплення до стіни.
- Щит із червоними лініями на білому фоні доповнюється сталевим кільцем Ø45 см червоного кольору з порошковим покриттям і поліпропіленовою сіткою для використання на вулиці.
- Відповідає європейському стандарту безпеки EN 71.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Призначення | Баскетбол |
| Стан | Новий |
| Тип | Щит |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 929825 |
| Вага в упаковці | 6 кг |
| Габарити упаковки | 92,5 x 62,5 x 15 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал кільця | Сталь |
| Матеріал труб | Сталь |
| Матеріал сітки | Поліпропілен |
| Матеріал щита | Водостійкий поліпропілен |
| Особливості | Діаметр кільця: 45 см<br /> Комплектація: щит, кільце, сітка<br /> Вага: 5 кг |
| Розмір | 91 x 63 x 3 см |
| Колір | Red/White |
| Штрихкод | 8029975800011 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 099 ₴




