
Драбина Colombo Stabilo 2 щаблі (G120L02W) надійна та довговічна опорні ніжки конструкції мають пластиковий протиковзний захист.
1 749 ₴
- Готово до відправки
- Код: 930634
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Драбина Colombo Stabilo 2 щаблі (G120L02W) надійна та довговічна опорні ніжки конструкції мають пластиковий протиковзний захист.
Драбина Colombo Stabilo 2 щаблі (G120L02W)- міцна та надійна. Виготовлена відповідно до європейського стандарту якості EN 14183. Максимальне навантаження - 150 кг. Ідеально підійде тим, хто цінує практичність, легкість у використанні та стильний дизайн. Модель Colombo Stabilo 2 щаблі (G120L02W) рекомендовано як для професійного, так і для домашнього використання. Драбина має два зручних щаблі з антиковзною структурою. Це гарантує безпеку ваших ніг при використанні драбини. Опорні ніжки мають пластиковий захист, який перешкоджає небажаному ковзанню. Складані щаблі забезпечують мінімальну товщину та максимальну компактність. Завдяки цій особливості, товщина драбини у складеному вигляді лише 4,5 см, тому у вас не виникне проблем із місцем для її зберігання.
Дизайн та якість виробів компанії Colombo покращуються та еволюціонують відповідно до тенденцій сучасної модної культури.
Особливості:
- Драбина сертифікована згідно з європейським стандартом якості EN 14183.
- Надійна та довговічна.
- Опорні ніжки конструкції мають пластиковий протиковзний захист.
- Розміри (у складеному вигляді): 88 х 46 х 4,5 см.
- Розміри (у розкладеному вигляді): 81 х 46 х 55 см.
- Розміри щабля: 30 х 20 см.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Країна виробник | Італія |
| Висота драбини (В) | 0.88 м |
| Конструкція драбини | Одностороння |
| Кількість ступенів | 2 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип драбини | Побутова |
| Ширина драбини (D) | 0.46 м |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 930634 |
| Висота майданчика | 46 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в складеному стані | 88 см |
| Довжина в розсунутому стані | 81 см |
| Додаткові характеристики | Драбина сертифікована згідно з європейським стандартом якості EN 14183 |
| Кількість щаблів | 2 |
| Комплектація | Драбина |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Загальна висота | 88 см |
| Робоча висота | 46 см |
| Тип | Драбини |
| Штрихкод | 8003186046505 |
- Ціна: 1 749 ₴




