Усі ми любимо відпочинок на свіжому повітрі, проте більш за все запам’ятовується відпочинок саме з ночівлею. Ми раді представити намети від ТМ Ranger, які обов’язково стануть надійними помічниками з питань активного відпочинку. Намет Ranger Scout 4– дана модель розрахована на 4-х дорослих осіб. Завдяки свої простоті складання, із установкою справиться навіть новачок.
Намет складається з двох шарів, завдяки чому Ви будете почувати себе захищено від дощу, та нагріванню на сонці. Для виготовлення намету Ranger Scout 4 ми використали високоякісну та надміцну тканину поліестер 190Т. Яка за своїми характеристиками більш легка та міцна, а завдяки тому що майже не розтягується при потраплянні води і не псується від ультрафіолетових променів, тому строк експлуатації подовжується.
Внутрішній щар намету додатково оснащений повітрянним клапаном з москітною сіткою. Вхід спального відділення продубльований москітною сіткою, є можливість обрати чи закрити повністю тканиною, або відстебнути та лишити тільки москітну сітку, щоб не було так спекотно. В середині є карман для розміщення різноманітних дрібниць, вгорі- петля для підвішування ліхтаря.
Аби полегшити процес складання по краях намету розташовані кільця з металевими вставками у які фіксуються дуги, що запобігає несподіваному вислизанню.
Зовнішній шар намету має поліуретанове просочення, що в свою чергу підвищує коефіцієнт водонепроникненості намету, усі шви проклеєні. Додатково по боках розташовані повітряні клапани, аби підвищити циркуляцію повітря.
Водостікість намету 2000 мм водяного стовпця.
Для додатково натягу намету, в комплекі йдуть мотузки та кілочки.
Каркас намету виготовлен зі скловолокна товщиною 8,5 мм.
Намет Ranger Scout 3 має тамбур в якому зручно розташувати речі і вони будуть надійно захищені від негоди та зробить Ваш відпочинок ще більш комфорнішим. За необхідності тамбур можна прибрати.
Комплектація: намет зовнішній та внутрішній тенти, 2 дуги, кілочки, мотузки, чохол.
Характеристики:
– каркас: скловолокно товщиною 8,5 мм, сталь;
– тканина: поліестер 170Т, 190Т;
– колір: зелений, білий, чорний;
– вологостійкість: 2000 мм;
– розмір в розкладеному вигляді:130х210х240 см (ВхГхШ);
– розмір внутрішній :117х195х185 см (ВхГхШ);
– розмір в складеному вигляді: 15х15х67 см (ВхГхШ);
– вага: 4,2 кг.

Намет Ranger Scout 4 (Арт. RA 6622) дана модель розрахована на 4-х дорослих осіб завдяки свої простоті складання
2 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: RA6622
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Намет Ranger Scout 4 (Арт. RA 6622) дана модель розрахована на 4-х дорослих осіб завдяки свої простоті складання

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість тамбурів | 0 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Особливості намету/тенту | Навіс, Вентиляційні вікна |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Прямокутна |
| Вага | |
| Вага | 3.2 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 2000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 2000 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Дуги | Скловолокно |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Кількість дуг | 2 |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴










