
Самонадувний килимок Ranger Batur Camo (Арт. RA 6640) тане незамінним помічником при туристичних, велосипедних подорожах
1 099 ₴
- Готово до відправки
- Код: RA6640
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Самонадувний килимок Ranger Batur Camo (Арт. RA 6640) тане незамінним помічником при туристичних, велосипедних подорожах

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Довжина | 185 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Надувний |
| Товщина | 25 мм |
| Ширина | 60 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴










